Per karantiną dalis mokyklų trumpina pamokų laiką, keičia tvarkaraščius

Grįžti

Per karantiną dalis mokyklų trumpina pamokų laiką, keičia tvarkaraščius
event 2020-03-26 domain tv3.lt label_outline Spaudos apžvalga

Per karantiną dalis mokyklų trumpina pamokų laiką, keičia tvarkaraščius

Lietuvoje nuo pirmadienio karantino laikotarpiu įvedamas nuotolinis ugdymas. Dalis mokyklų Klaipėdos mieste dėl šių pokyčių keičia savo tvarkaraščius ir trumpina pamokas, praneša Klaipėdos miesto savivaldybė. Taip pat daliai tėvų aktualiu klausimu išlieka kaip aprūpinti savo vaikus kompiuteriais ar internetu, tačiau savivaldybė ir valstybė šiuo klausimu žada paramą.

„Daugelis mokyklų keičia tvarkaraščius, kad mokiniams tektų mažesnis krūvis. Yra trumpinamos pamokos iki 30 minučių. Kiti pamokų tvarkaraščio nekeičia. Čia kiekviena mokykla labai išradingai ir pagal savo galimybes sprendžia šitą problemą. Todėl prašome stebėti informaciją arba kreiptis į tas mokyklas, kur mokinys ir mokosi.

Daugelis mokyklų keičia tvarkaraščius, kad mokiniams tektų mažesnis krūvis. Yra trumpinamos pamokos iki 30 minučių. Kiti pamokų tvarkaraščio nekeičia. Čia kiekviena mokykla labai išradingai ir pagal savo galimybes sprendžia šitą problemą. Todėl prašome stebėti informaciją arba kreiptis į tas mokyklas, kur mokinys ir mokosi.
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/1036080/per-karantina-dalis-mokyklu-trumpina-pamoku-laika-keicia-tvarkarascius

Autorius: Monika Kasnikovskytė

Skaitykite daugiau čia