Kontaktų užmezgimo seminaras Kopenhagoje

Grįžti

Kontaktų užmezgimo seminaras Kopenhagoje
event 2019-05-29 domain Žinauviska.lt

Kontaktų užmezgimo seminaras Kopenhagoje
Jau septynerius metus organizuojamas Baltijos jūros regiono šalių kontaktų užmezgimo seminaras šiais metais besidominčius Europa piliečiams programa ir norinčius plėsti tarptautinę partnerystę regione, kviečia trijų dienų susitikimui rugsėjo 17–19 d. Kopenhagoje. Susitikime dalyvaus atstovai iš 8 šalių: Estijos, Latvijos, Lietuvos, Suomijos, Švedijos, Danijos, Lenkijos ir Vokietijos.

Kaip ir kasmet, tarptautiniu seminaru siekiama paremti ir plėsti naujas tarptautines partnerystes, įgyvendinant programos projektus. Siekiant pagilinti seminaro dalyvių žinias, mokymų metu per praktines veiklas bus analizuojama Europa piliečiams programa: tikslai, prioritetai, priemonių taikymas; pristatyti sėkmingiausi praėjusių metų projektai; organizuojamos projektų rašymo dirbtuvės. Šiais metais renginio šeimininkai danai planuoja nustebinti ne tik interaktyvia programa, bet ir supažindinti su ypatingu skandinavišku miesto gyvenimu būdu.

Dalyvauti kviečiami NVO, pilietinės visuomenės bei jaunimo organizacijų, bendruomenių, švietimo bei kultūros įstaigų, savivaldybių atstovai. Kelionės ir apgyvendinimo išlaidos bus apmokėtos Europa piliečiams biuro. Seminaras vyks anglų kalba.

Registracija vyksta čia iki 2019 m. rugpjūčio 2 d.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Europa piliečiams.