Kretingos gimnazijoje pamokos vyksta rūbinėse

Grįžti

Kretingos gimnazijoje pamokos vyksta rūbinėse
event 2019-06-14 domain 15min.lt label_outline Spaudos apžvalga

Kretingos gimnazijoje pamokos vyksta rūbinėse

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje pamokos vyksta vėsiausiose patalpose – rūbinėse. Trečiadienį gimnazisto nufilmuotame vaizdo įraše galima matyti rūbinėse susėdusius moksleivius bei pamokas vedančius mokytojus.

Feisbuke trečiadienį gimnazistas Tautvydas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotos rūbinėse skirtingoms klasėms vykstančios pamokos – klasėse temperatūra siekia iki 40 laipsnių.

„Pamokas siūlote vesti lauke? Temperatūra, jūsų žiniai, siekia taip pat 30 ir daugiau laipsnių, tad čia kažkokios atgaivos taip pat nėra. Jeigu siūlote rinktis kitas vietas, pažintines veiklas, kurias mokytojai taip pat vykdo tik tada, kai abiturientams yra egzaminai ir pamokos mokyklose nevyksta, tai galiu atsakyti, kad kavinėse pasėdėti mes galime ir savo laisvalaikiu ir tai man jokių žinių tikrai neprideda. Į mokyklas buvo išsiųstos rekomendacijos įvairios, už tai giriu ir džiaugiuosi, tačiau ima pyktis, kad ne visų mokyklų administracijos taikosi tų rekomendacijų laikytis ir kai klasėse kvėpuoti nebelieka realiai kuo, yra atrėžiama „Mokytoja, jeigu koks mokinys nualps, tada jau pabandykite sutrumpinti pamoką.“ Rimtai?“ – įraše dalijosi Tautvydas.

Daugiau skaitykite čia.