Kviečiame dalyvauti iniciatyvoje „Aktyviai, draugiškai, sveikai“

Grįžti

Kviečiame dalyvauti iniciatyvoje „Aktyviai, draugiškai, sveikai“
event 2019-08-01 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras label_outline Projektai ir konkursai

Kviečiame dalyvauti iniciatyvoje „Aktyviai, draugiškai, sveikai“

Šiandieninė mokykla siekia ne tik suteikti mokiniams įvairių sričių žinių, gebėjimų, bet ir ugdyti vertybines jų nuostatas. Viena iš mokyklos funkcijų – orientuoti mokinį į sveiko gyvenimo vertybių pasaulį, kurio pažinimas padeda pajusti prasmingo gyvenimo grožį, rasti aktyvaus, kūrybingo gyvenimo prasmę.

Siekdami skatinti mokinių su sveikata susijusių naudingų įpročių, vertybių ir elgesio formavimąsi, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras  kviečia dalyvauti iniciatyvoje „Aktyviai, draugiškai, sveikai“. 

Iniciatyva „Aktyviai, draugiškai, sveikai“ – tai savanoriškas Lietuvos mokyklų bendruomenių renginys, kurio tikslas – atkreipti mokyklų bendruomenių (ypač mokinių) dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą.

Iniciatyvoje gali dalyvauti bendruomenės įvairių tipų ugdymo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio, priešmokyklinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo programas.

Informacijos apie iniciatyvą viešinimas: organizatoriai informaciją apie iniciatyvą ir metodines rekomendacijas (1 priedas), informacijos apie mokykloje vykusios iniciatyvos rezultatus pateikimo aprašą (2 priedas) skelbia savo interneto svetainėse www.smlpc.lt ir www.lmnsc.lt.

Iniciatyvą rekomenduojama organizuoti 2019 m. rugsėjo–spalio mėnesiais.

Norinčios dalyvauti iniciatyvoje įstaigos iki rugsėjo 13 d. registruojasi čia: https://bit.ly/2VDsrJM. Registruojantis reikia pateikti mokyklos paskirto atsakingo asmens kontaktus (savivaldybė, atstovaujama ugdymo įstaiga, asmens vardas, pavardė, elektroninis paštas).

Daugiau informacijos apie iniciatyvos organizavimą suteiks SMLPC specialistai elektroniniu paštu diana.aleksejevaite@smlpc.lt arba nijole.paulauskiene@smlpc.lt, tel. (8 5) 236 0493, (8 5) 247 7347.