Kviečiame dalyvauti Mokyklų edukacinių erdvių konkurse

Grįžti

Kviečiame dalyvauti Mokyklų edukacinių erdvių konkurse
event 2020-01-24 domain Švietimo, mokslo ir sporto ministerija label_outline Projektai ir konkursai

Kviečiame dalyvauti Mokyklų edukacinių erdvių konkurse

Ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklos, neformaliojo vaikų švietimo įstaigos, profesinio mokymo įstaigos kviečiamos dalyvauti Mokyklų edukacinių erdvių konkurse.  

Konkursas organizuojamas dviem etapais. Savivaldybėse konkursas vyksta iki gegužės 15 d. Per savivaldybių organizuojamą etapą išrenkamos mokyklos nugalėtojos. Nacionalinė komisija atrinktas mokyklas įvertins iki rugpjūčio 14 d. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti rugpjūčio pabaigoje.

Konkursą kas antrus metus organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru. Jo tikslas – kūrybingai, estetiškai formuoti mokyklų edukacines erdves, propaguoti inovatyvaus ugdymo metodus, įtraukti mokyklų bendruomenes į erdvių kūrimą, ugdyti vaikų aplinkosaugos vertybes ir kt.  

Jeigu toks konkursas kurioje nors savivaldybėje nebūtų organizuojamas, o mokyklos norėtų jame dalyvauti, reikėtų kreiptis į savivaldybės švietimo padalinį arba į konkurso organizatorius.

Daugiau informacijos apie konkursą ir jo taisyklės skelbiamos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro tinklalapyje https://www.lmnsc.lt/apziuros_konkursas/.

 

Konkurso koordinatorius:

Tomas Pocius, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras,

el. paštas tomas.pocius@lmnsc.lt, tel.: (8 5) 267 0060.