Kviečiame į lapkričio mėnesio dailės pamokėles

Grįžti

Kviečiame į lapkričio mėnesio dailės pamokėles
event 2019-10-31 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras label_outline Aktualijos

Kviečiame į lapkričio mėnesio dailės pamokėles

Šį mėnesį kviečiame Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B, Vilnius) aplankyti dvi naujas ekspozicijas: Alytaus dailės mokyklos mokinių darbų parodą „Kaukės ir piešiniai“ ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Dailės skyriaus 8 klasės mokinių darbų parodą, sudarytą iš mokomosios 2018 m. vasaros praktikos Palangoje kūrybinių ieškojimų. Lapkričio 14, 18, 26, 28 d. vyks parodų pristatymai ir nuotaikingos pamokėlės (būtina užsiregistruoti iš anksto).

Sveiki visi, keliaujantys žinių ir patirčių keliu!
... Rugsėjis, spalis... Kita stotelė – Lapkritis.

Šį mėnesį kviečiame Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B, Vilnius) aplankyti dvi naujas ekspozicijas:

Alytaus dailės mokyklos mokinių darbų parodą „Kaukės  ir piešiniai“ ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Dailės skyriaus 8 klasės mokinių darbų parodą, sudarytą iš mokomosios 2018 m. vasaros praktikos Palangoje kūrybinių ieškojimų.

Lapkričio 14, 18, 26, 28 d. vyks parodų pristatymai ir nuotaikingos pamokėlės (būtina užsiregistruoti iš anksto).

Ką veiksime? Apžvelgsime meno darbus, pasidalinsime įžvalgomis ir kursime „Netradicinį žiemos peizažą“. Juk tikriausiai ne paslaptis, daugelis iš jūsų rašo Kalėdų Seneliui laiškus ar ruošia dovanėles artimiems draugams.

Tad ir šių susitikimų metu išmoksime netradiciniu būdu – krepiniu popieriumi spalvinti kalėdinius atvirukus. Jūsų sukurtas žiemos peizažas švytės ryškiomis spalvomis, – juk ir žiema gali būti spalvota, juk sniegas nėra visiškai baltas?

Kursime mažus mielus kūrinėlius – atvirukus. Taip pat kalbėsime apie šiltas ir šaltas spalvas... ir net tik...

Esate laukiami lapkričio 14, 18, 26, 28 d. Užsiėmimų laikas:

9.30 – 11.30;
12.00–14.00;

Registruotis el. paštu audrone.urbelioniene@lmnsc.lt 

Kviečiame drauge kurti ir laukti stebuklingiausio metų laiko.