Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras „Mokykla 2019“ lankytojus kviečia dalyvauti įvairiose veiklose

Grįžti

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras „Mokykla 2019“ lankytojus kviečia dalyvauti įvairiose veiklose
event 2019-11-13 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras label_outline Aktualijos

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras „Mokykla 2019“ lankytojus kviečia dalyvauti įvairiose veiklose

Lapkričio 22 d. vyksiančioje Idėjų mugėje 5–11 klasių mokiniai pristatys savo mokslines idėjas. Tai puiki galimybė mokiniams susipažinti su bendraamžių atliekamais tyrimais ir kuriamais išradimais, dalintis patirtimi, diskutuoti. Renginiu siekiama populiarinti mokslines idėjas, sudominti vaikus ir jaunimą tiriamuoju darbu ir paskatinti juos galvoti apie būsimas studijas ir karjerą mokslo ir technologijų srityje. Su aktualiais šių dienų problemas sprendžiančiais vaikų projektais galima susipažinti 3 salės balkone. Parodos lankytojai taip pat kviečiami balsuoti už labiausiai patikusią idėją ir dalyvauti loterijoje.

Lauke prie 3 salės rasite laboratoriją ant ratų MoMoLab. Joje vyks užsiėmimai mokiniams, norintiems plačiau pažinti mus supantį plika akimi nematomą mikroorganizmų pasaulį. Užsiėmimų metu mokiniai drauge su mokslininkais tyrinės mikroorganizmus, susipažins su mikrobiologijoje taikomais jų stebėjimo ir pradinio identifikavimo metodais, įdomiais mokslo ir technologijų atradimais. Reikalinga išankstinė registracija:

Mokytojams, registruojantiems grupes

Mokiniams, besiregistruojantiems savarankiškai

3 salės fojė lapkričio 22 dieną, penktadienį, įsikurs Įdomioji minilaboratorija. Čia galėsite pamatyti, kaip pasaulis atrodo infraraudonuose spinduliuose ir sužinoti, kokius tyrimus galima atlikti pasitelkus termovizorių. Nepaprastą mikropasaulį pažinsite žvelgdami pro mikroskopą, išmatuosite savo jėgos stiprumą ir, tikimės, pasisemsite idėjų tiriamiesiems darbams ir mokslo projektams.

Šeštadienį, lapkričio 23 d., galėsite apsilankyti 3 salės fojė esančioje Saugaus eismo klasėje. Parodos dalyvius pakviesime išbandyti naują interaktyvią saugaus eismo mokymo(si) priemonę Eismopolį, dėlioti kelio ženklų dėliones, susipažinti su dviračio vairuotojo ABC. Tikimės, kad žaisminga aplinka padės mokytis saugiai elgtis kelyje, o naudingų žinių įgis ne tik įvairaus amžiaus vaikai, bet ir jų tėveliai.

Kviečiame dalyvauti!