Likimo nuskriaustiems pirmokams dovanojo pirmąsias kuprines

Grįžti

Likimo nuskriaustiems pirmokams dovanojo pirmąsias kuprines
event 2019-08-29 domain LRT.lt label_outline Spaudos apžvalga

Likimo nuskriaustiems pirmokams dovanojo pirmąsias kuprines

Statistika rodo, kad kiekvienais metais į mokyklą pradeda eiti apie 25 000 pirmokų, ir, deja, ne kiekvienas iš jų jai yra tinkamai pasiruošę, ne visi turi gražiausias kuprines, naujausius sąsiuviniais ar penalus.

Pastaraisiais metais 16 proc. nepasiturinčiose šeimose gyvenančių pirmokų neturėjo finansinių galimybių mokslo metų pradžią pasitikti tinkamai, nejaučiant diskomforto ir nepritekliaus, žengiant pirmuosius, netvirtus žingsnius į nepažįstamų klasės draugų pripildytą klasę, rašoma projekto „Pirmoji kuprinė“ organizatorių pranešime žiniasklaidai.

„Savo projektu labai prisidėjote prie šių vaikučių ir jų šeimų pasiruošimo ateinantiems mokslo metams. Juk viską įvertinus, susidaro nemenka suma.

Galvojame, kad savo pinigėlius mamytės galės dar pataupyti rudens-žiemos sezonui avalynei vaikams, ar šiltesniems rūbeliams įsigyti, o į rugsėjo šventę pradinukai žygiuos pasipuošę ne tik kuprinėmis, pilnomis mokymosi reikmenų, bet ir rūbeliais“, – dalinasi Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Socialinio paramos skyriaus Socialinio darbo organizatorė Vilma Ramanauskienė.

Daugiau skaitykite čia.