LT Big Brother – profesinės mentorystės projektas lietuviams visame pasaulyje

Grįžti

LT Big Brother – profesinės mentorystės projektas lietuviams visame pasaulyje
event 2020-04-02 domain Žinauviska.lt

LT Big Brother – profesinės mentorystės projektas lietuviams visame pasaulyje

Tai, ką žinome, yra taip menka, palyginti su tuo, ko nežinome“ – prancūzų mokslininkas Pjeras Simonas Laplasas.

„LT Big Brother“ – unikalus projektas suteikiantis profesinę mentorystę lietuviams visame pasaulyje. Šis projektas gyvuoja vienuoliktus metus ir pamažu žengia į dvyliktąjį sezoną. Per visą gyvavimo laikotarpį prie projekto prisijungė ne vienas mentorius, kuris pasiruošęs padėti studentui bei jaunajam profesionalui pažvelgti į dominančią profesiją iš arčiau ir drąsiau žengti pirmyn karjeros keliu. Projekto metu mažieji broliai ir seserys turi galimybę ne tik praplėsti akiratį, diskutuoti apie įvairias galimybes, iššūkius priimant svarbius sprendimus, bet taip pat gali užmegzti pažintis visame pasaulyje. 

Projektas vyksta vieną kartą metuose nuo gegužės iki gruodžio mėnesio. Per ši laikotarpį, mažasis brolis / sesuo bendrauja su savo didžiuoju broliu / seserimi nuotoliniu būdu arba prie kavos puodelio. Pasiruošimas susitikimams yra svarbus. Iš anksto apgalvoti klausimai padeda mentoriui suprasti, kokios pagalbos ar patarimo mažasis brolis / sesuo ieško ir kokius tolimesnius žingsnius planuoti. Klausimai dažniausiai būna susiję su karjeros planavimu, magistratūros / doktorantūros studijomis, profesinės praktikos ar darbo paieškomis, verslo idėjų pristatymu ir jų įgyvendinimu. Taip pat jaunieji broliai ir seserys kviečiami dalyvauti verslo, visuomenės lyderių bei kitų sričių profesionalų renginiuse. Čia galima ne tik tobulėti kaip asmenybei, bet ir užmegzti naudingus ryšius su skirtingų profesijų atstovais: politikais, įmonių vadovais, menininkais, sportininkais ir kt.

Susidomėjai? Projekte gali dalyvauti studentai, kurie skaičiuoja paskutinius metus universitete, ir jaunieji profesionalai, kurie nori tobulėti pasirinktoje industrijoje. Gyvenamoji vieta nesvarbi, kadangi projektas globalus ir skirtas lietuviams visame pasaulyje. Registracija vyksta „LT Big Brother“ internetinėje svetainėje www.ltbigbrother.com. Apsilankius joje reikia atnaujinti gyvenimo aprašymą, parašyti motyvaciją kaip mentorystė gali prisidėti prie tavo profesinio augimo ir pasirinkti mentorių. 

„LT Big Brother“ projektas gali būti vienas geriausių sprendimų gyvenime ir atverti daug durų einant per ilgą koridorių, kurį vadiname gyvenimu. Tik nuo mūsų pačių priklauso kiek naudos iš viso to pasiimsime ir ar pasibaigus projektui būsime tikri, kad dabar galime judėti į priekį tvirčiau. Dalyvavimas čia – tai lyg nuolatinis kopimas aukštyn, kur kiekvienas žingsnis reiškia turtingesnį žinių bagažą ne tik apie mus supantį pasaulį, bet ir apie save patį. Juk pati didžiausia mįslė žmogui yra jis pats. Padėkime sau kaupdami savo atsakymų lobyną.

Registracija šių metų sezonui vyksta iki balandžio 13d.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, LT big brother.