MANO GAUBLIO olimpiada subūrė 22 tūkstančius mokinių

Grįžti

MANO GAUBLIO olimpiada subūrė 22 tūkstančius mokinių
event 2019-03-14 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

MANO GAUBLIO olimpiada subūrė 22 tūkstančius mokinių

Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos (LGMA) iniciatyva kovo mėnesį vyko jau tradicine tapusi geografijos olimpiada „Mano gaublys“. Šiais metais prie jos prisijungė ir pradinių klasių mokiniai. Iš viso olimpiadoje dalyvavo 22 tūkstančiai mokinių. Geografijos 6–8 klasėms ir pasaulio pažinimo 2–4 klasėms olimpiados vyko beveik visose Lietuvos savivaldybėse. Šis renginys yra ne komercinis ir mokiniams nemokamas.

Pasirinkta užduočių pateikimo forma pasiteisino, nes sudaro galimybes mokiniams visuotinai pasitikrinti žinias, o mokytojams atkreipti dėmesį į užduočių pateikimo pobūdį, jų sąsajas su aplinka, šiuolaikiniu kontekstu, mokinių pasiekimais. Taip pat svarbu ir tai, kad tokia užduočių pateikimo sistema neapkrauna mokytojo darbų tikrinimu ir leidžia labai greitai bei efektyviai organizuoti olimpiadą.

Olimpiados organizatoriai, surinkę ir apdoroję mokinių rezultatus iš visos Lietuvos, parengė mokinių surinktų taškų pasiskirstymo grafikus, kurie leis mokytojams pasitikrinti savo mokinių lygį Lietuvos mastu.

Surinkti mokytojų atsiliepimai ir didžiulis dalyvių skaičius leidžia daryti išvadą, kad ši olimpiada mokiniams buvo įdomi, mokytojams naudinga ir paįvairina geografijos bei pasaulio pažinimo ugdymo procesą.

LGMA dėkoja visiems mokytojams, kurie šiais metais organizavo šią olimpiadą, taip pat sveikina tuos, kurie pirmą kartą įsijungė į „Mano Gaublio” judėjimą. LGMA ragina ir kitais metais mokytojus aktyviai dalyvauti šioje olimpiadoje. 


Olimpiados organizatoriai