Mokyklos vadovė: geriausius sprendimus randa patys mokytojai

Grįžti

Mokyklos vadovė: geriausius sprendimus randa patys mokytojai
event 2019-10-15 domain LRT.lt label_outline Spaudos apžvalga

Mokyklos vadovė: geriausius sprendimus randa patys mokytojai

Įtraukti kiekvieną mokinį į mokymosi procesą, pritaikyti turinį, kad jis atlieptų individualius mokinių poreikius, atspindėti visuomenės, tėvų, kitų suinteresuotųjų šalių interesus – tai tik keli darbai, kuriuos mokytojai turi daryti kasdien, rašoma pranešime žiniasklaidai. O kaip mokytojams padėti susitvarkyti su šiais iššūkiais kiekvieną dieną gali padėti mokyklos vadovas?

Ateitis reikalauja kūrybingų sprendimų

Ingą Vargalienę į mokyklos vadovės pareigas atvedė svajonė apie gerą mokyklą vaikams ir idėjos, kaip tai įgyvendinti. Jos manymu, didžiausias mokyklos sėkmės pagrindas – profesionalūs mokytojai.

Kalbėdama apie pagrindinius šiandienos mokyklos siekius, kaip vieną iš jų 2018 m. inovatyviausios mokyklos vadovės titulą gavusi I. Vargalienė įvardina individualaus požiūrio į kiekvieną mokinį, poreikį.

„Reikia kuo labiau mokinių galimybes atitinkančio personalizuoto ugdymo. Mūsų mokyklos bendruomenėje nuolat kalbame apie tai, kaip mokymu pasiekti kiekvieną vaiką. Sunkiausias klausimas – kaip atrasti tą individualų santykį su vaiku 28 mokinių klasėje“, – dalinasi Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazijos direktorė.

Daugiau skaitykite čia.

E. Blaževič nuotrauka