Kviečiame susipažinti su naujausia medžiaga nuotolinio mokymo(si) puslapyje

Grįžti

Kviečiame susipažinti su naujausia medžiaga nuotolinio mokymo(si) puslapyje
event 2020-04-24 domain Nacionalinė švietimo agentūra label_outline Aktualijos

Kviečiame susipažinti su naujausia medžiaga nuotolinio mokymo(si) puslapyje

Nacionalinės švietimo agentūros (toliau NŠA) nuotolinio mokymo(si) informaciniame puslapyje (www.nsa.smm.lt/nuotolinis) nuolat atnaujinama medžiaga, kuri naudinga nuotolinio ugdymo procese. 

Kviečiame susipažinti su naujausia medžiaga puslapyje:

Svarbu paminėti, kad atnaujintas rekomenduojamų „Skaitmeninių mokymo priemonių nuotoliniam mokymui(si)“ sąrašas, kuriame pateikiamos įvairios mokymosi priemonės ir šaltiniai, suskirstyti pagal ugdymo sritis ir mokymo priemonių paskirtį. Naudotojų patogumui sąrašas pateikiamas ir leidinio formatu. Naujausia, 2020 balandžio 23 d. sąrašo versija pasiekiame skiltyje „Skaitmeninės priemonės“.

Artimiausių aktualių mokymų informacija skelbiama nuotolinio mokymo(si) puslapio pradinio lango rubrikoje „Artimiausi mokymai“, o visą mokymų sąrašą galima matyti skiltyje „Mokymai“.

Atkreipiame dėmesį, kad visada laukiamos gerosios iniciatyvos, todėl maloniai primename, kad kviečiamos įmonės (ar kiti suinteresuoti) dovanoti ar laikinai perleisti nenaudojamus kompiuterius, planšetes ir monitorius, kurie mokinių rankose prisikeltu naujam gyvenimui. Daugiau informacijos ...

Taip pat raginame dalintis informacija, apie Jūsų manymu, tinkančias priemones, mokymo aplinkas, metodine medžiaga ar mokymais, tai kviečiame daryti skiltyje „Dalinuosi“.

Turite klausimų apie nuotolinį mokymą(si)? „Klauskite“!

Daugiau informacijos apie nuotolinį mokymą(si) rasite čia.