Naujas „Kuriu Vilnių“ programos projektas – Patiltė Žvėryne

Grįžti

Naujas „Kuriu Vilnių“ programos projektas – Patiltė Žvėryne
event 2019-08-12 domain Vilniaus miesto savivaldybė

Naujas „Kuriu Vilnių“ programos projektas – Patiltė Žvėryne

Antrus metus skaičiuojanti sostinės savivaldybės inicijuota programa „Kuriu Vilnių“ toliau sėkmingai gaivina įvairias miesto erdves – rugpjūčio 15 dieną atgims Liubarto  tilto erdvė Žvėryne – patiltėje prasidės mėnesį truksiančių skulptūros, kino, muzikos renginių  serija. Projekto autoriai  – skulptoriai Andrius Labašauskas ir Rytis Urbanskas.

„Kviečiame visus į šią renginių seriją dėl alternatyvaus turinio, kino filmų gausos ir galimybės susitikti, diskutuoti ir užduoti klausimus filmų režisieriams. Laukiame visų, nes norime parodyti, kad nereikia statyti kino teatro iš naujo norint mėgautis geru kinu. Labai tikimės, kad ši neįprasta kino teatro lokacija bus naudojama ne pagal paskirtį ir ateityje“, – mintimis dalinosi projektų vadovas Matas Labašauskas.

Patiltėje nuo rugpjūčio iki rugsėjo vidurio kas savaitę bus rodomi filmai, kuriuos pristatys režisieriai ar renginių ciklo svečiai, vyks koncertai. Menininkai pakvies ne tik bendruomeniškai  leisti laiką mieste, bet ir stengsis atkreipti dėmesį į kiek  primirštas erdves, kaip originaliai ir nestandartiškai galima  jas išnaudoti.

Daugiau informacijos apie renginių ciklą: http://bit.ly/31llUls

Renginys Facebooke: http://bit.ly/31llUls