Pakaunės mokyklos: netrūks įkurtuvių ir džiugių naujienų

Grįžti

Pakaunės mokyklos: netrūks įkurtuvių ir džiugių naujienų
event 2019-08-13 domain Diena.lt label_outline Spaudos apžvalga

Pakaunės mokyklos: netrūks įkurtuvių ir džiugių naujienų

Rugsėjo 1-oji šiemet Pakaunėje skambės itin šventinėmis natomis. Čia atidaromos dvi naujos mokyklos, o visi moksleiviai Mokslo ir žinių dieną kviečiami švęsti Raudondvario dvare su žvaigždėmis, kilusiomis iš Kauno rajono ar turinčių sąsajų su šiuo kraštu.

Naujose pradinėse – apie 600 mokinių

Pirmą kartą mokyklinis skambutis pradinukus pakvies į buvusį ASU bendrabutį Studentų g. 3, Akademijoje. Šiame pastate keleri metai jau veikia lopšelio-darželio "Ąžuolėlis" grupės, o šiemet trečias ir ketvirtas aukštas pritaikyti pradinei mokyklai. Naujoje pradinėje mokykloje laukiama 275 vaikučių, čia bus 11 klasių, valgykla, sporto salė, kitos patalpos, privalomos tokiai įstaigai.

Kitos džiaugsmingos įkurtuvės vyks Raudondvaryje. Atnaujintose buvusio Žemės ūkio inžinerijos instituto patalpose įsikurs ne tik Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla su 13 klasių komplektų, bet ir Garliavos meno mokyklos filialas. Skaičiuojama, kad šią mokyklą lankys 307 vaikučiai. Išsikėlus pradinei mokyklai Raudondvario lopšelis-darželis taip pat bus atnaujintas, jame liks tik darželinukai.

Daugiau skaitykite čia.