Tinklalapio logotipas

Nuotolinis mokymas(is)

Grįžti

Pažintinis renginys „Įtraukiančios ir motyvuojančios vertinimo formos“
event 2021-05-25 domain Nacionalinė švietimo agentūra label_outline Aktualijos

Pažintinis renginys „Įtraukiančios ir motyvuojančios vertinimo formos“

Nacionalinė švietimo agentūra, vykdydama projektą „Mokyklų darbuotojų, koordinuojančių informacinių ir komunikacinių technologijų veiklą, kompetencijos tobulinimas“ (projekto kodas 09.2.1-ESFA-V-726-02-0001), kviečia asmenis, atsakingus už IKT veiklą mokykloje ar besidominčius ir padedančius diegti technologijas, dalyvauti pažintiniuose renginiuose, kuriuose  bus pristatytos skaitmeninės kompetencijos tobulinimo galimybės.

Gegužės 31 d. 14.15 val. kviečiame dalyvauti informaciniame renginyje „Įtraukiančios ir motyvuojančios vertinimo formos“ ir išsamiau susipažinti su šia tema, atrasti sau tinkamus metodus ir priemones.

Šį kartą kviečiame mokytojus, kurie  turi mažiau patirties taikant skaitmeninius įrankius ugdymo procese bei nori sustiprinti skaitmeninio raštingumo kompetenciją. Mokymų metu supažindinsime su virtualių lentų ir interaktyvių žaidimų kūrimo įrankių naudojimo galimybėmis. Įgysite patirties, kaip kurti ir naudoti pamokose šiuos įrankius: https://padlet.com, https://en.linoit.com/https://jamboard.google.com/, https://answergarden.ch/, https://www.flippity.net/, https://wordwall.net/Naudojantis šiais įrankiais mokytojas turi turėti „Google“ paskyrą. Pagrindiniai įrankių paketai nemokami.

Lektoriai taip pat pristatys aktualias temas apie autorių teises, skaitmeninių išteklių paiešką, kūrimą ir dalijimąsi. Renginio metu bus atliekamos praktinės užduotys.

Norinčius dalyvauti renginyje kviečiame registruotis čia.

Kiekvienam prisiregistravusiam dalyviui asmeniškai bus atsiųsta renginio programa ir prisijungimo nuoroda. Dalyvių skaičius ribotas.

Nuotoliniai renginiai vyks „Zoom“ platformoje. Pažintinio renginio trukmė – 4 akad. valandos. 

 

Laura Stankevičienė

Projekto „Mokyklų darbuotojų, koordinuojančių informacinių ir komunikacinių technologijų veiklą, kompetencijos tobulinimas“ (projekto kodas 09.2.1-ESFA-V-726-02-0001) metodininkė

El. p. laura.stankeviciene@nsa.smm.lt, tel. 8 659 01419