Prezidentas kviečia dalyvauti „Europos egzamine“

Grįžti

Prezidentas kviečia dalyvauti „Europos egzamine“
event 2020-05-06 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Prezidentas kviečia dalyvauti „Europos egzamine“
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda artėjančios Europos dienos proga kviečia dalyvauti „Europos egzamine“.
 
Pavasarine tradicija tapęs ir daugiau kaip 20 tūkst. dalyvių pritraukiantis „Europos egzaminas“ šiemet jau vienuoliktą kartą kviečia išbandyti jėgas atsakinėjant į trumpus ir įdomius klausimus apie Europos Sąjungą, jos istoriją, geografiją, kalbas ir kitas įdomybes. Šiais metais išskirtinis dėmesys skiriamas Europos žaliojo kurso ir skaitmeninės Europos temoms.
 
Dėl Lietuvoje paskelbto karantino egzaminas pirmąkart istorijoje vyks tik internetu. Jame gali dalyvauti visi norintys – mokiniai, studentai, įvairių organizacijų ar įmonių darbuotojai ir individualūs dalyviai. Egzaminą gegužės 8 d. bus galima laikyti svetainėje egzaminas.eu, kur dalyviams per ne daugiau nei 10 minučių reikės atsakyti į dešimt klausimų, pasirenkant vieną iš siūlomų atsakymų variantų.
 
Interaktyviame žemėlapyje galima pamatyti visas Lietuvos mokyklas ir organizacijas, dalyvaujančias šių metų „Europos egzamine“. Individualiems dalyviams išankstinė registracija nereikalinga.
 
Gegužės 19 d. vyks antrasis „Europos egzamino“ etapas, į kurį pateks po geriausią dalyvį iš kiekvienos mokyklos, organizacijos ir geriausiai egzaminą išsprendę individualūs dalyviai. Į trečiąjį, finalo, etapą patekę dalyviai varžysis dėl laimėtojo titulo ir įvairių prizų.
 
Išsamią informaciją, egzamino rengėjų paruoštą mokymosi medžiagą „Europos egzaminui“ rasite čia.
 
Prezidentas Gitanas Nausėda yra „Europos egzamino“ globėjas.
 
Prezidento komunikacijos grupės informacija