Pristatoma dailės mokytojų kūrybinių darbų paroda „Polėkis VII“

Grįžti

Pristatoma dailės mokytojų kūrybinių darbų paroda „Polėkis VII“
event 2019-04-02 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras label_outline Aktualijos

Pristatoma dailės mokytojų kūrybinių darbų paroda „Polėkis VII“

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre eksponuojama Dailės mokytojų asociacijos kūrybinių darbų paroda „Polėkis“ VII. Parodoje dalyvauja dvidešimt šeši mokytojai.

Paroda veiks iki balandžio 30 d. Kviečiame apsilankyti.

Šiandien žmogus vis dažniau veržiasi iš žinių visuomenės, akademinių rėmų ir gręžiasi į dvasinį kelią, kūrybą. Su kūrybingumu vis labiau siejama žmonijos ateitis, kuri labiausiai priklausys nuo to, kiek turėsime kūrybingų asmenybių.

Būti kūrybingam, vadinasi, turėti idėjų ir gebėti jas realizuoti. Kūrybingumas padeda įveikti tiek buitinius sunkumus, tiek tarpusavio santykių ar asmenines problemas.

Visi gimstame kūrybingi, tik savo kūrybingumą augdami nuslopiname, jeigu šalia nėra dailės pedagogo – puikaus artimo žmogaus.

Pastarojoje parodoje – pačių dailės mokytojų darbai. Tai tie žmonės, kurie arčiausiai prisiliečia prie vaiko kūrybingumo raidos, dažnu atveju nulemia augančio žmogaus tolimesnį gyvenimą, išveda į profesinę veiklą, savirealizaciją. Per kūrybingumą ta ilgiausia kelionė į save tikslą pasiekia greičiausiai, nes kūrybingas žmogus geba savo mintis nukreipti tinkama linkme... ir kurti... kurti... kurti.

 Dailės mokytojų asociacijos vadovas Rimantas Kisielius