Programuotoja Dovilė Pankratjevaitė: „IT yra plati sritis“

Grįžti

Programuotoja Dovilė Pankratjevaitė: „IT yra plati sritis“
event 2019-07-02 domain 15min.lt label_outline Spaudos apžvalga

Programuotoja Dovilė Pankratjevaitė: „IT yra plati sritis“

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Informatikos sistemų absolventė Dovilė Pankratjevaitė dirba programuotoja JAV programavimo paslaugų įmonėje „Devbridge Group“ ir teigia, jog nors būti imliam naujoms technologijoms yra labai svarbu, tačiau kur kas svarbiau – mokėjimas dirbti komandoje, koncentracija, pastabumas, mąstymas. „Jei patinka programuoti, sunku nebus“, – jauna savo srities profesionalė skatina nebijoti ir neabejoti bei rinktis šias studijas.

– Kaip pasirinkote Informatikos sistemų studijas Vytauto Didžiojo universitete?

– Man visada patiko matematika, todėl renkantis, kur stoti, žiūrėjau tik į tą pusę. Visgi matematikos studijos pasirodė gana sausokos ir siauros. Tuo tarpu šalia buvo informatika, kuri, mano nuomone, yra platesnė ir įdomi studijų kryptis. Niekada nesigailėjau savo sprendimo, nes informacinės technologijos nėra vien programavimas ir testavimas – tai kur kas plačiau.

– Kas buvo įdomiausia studijų metu?

– Paskaitos, kurių metu informaciją susirenki bendravimu ir diskusijomis. Taip pat pažintis su dėstytojais, kurie šalia mokomojo dalyko medžiagos dalinasi savo verslo patirtimi ir kita visapusiam išsilavinimui svarbia informacija.

Daugiau skaitykite čia.