Seime vyks diskusija apie ugdymo tobulinimą Lietuvoje ir užsienyje

Grįžti

Seime vyks diskusija apie ugdymo tobulinimą Lietuvoje ir užsienyje
event 2019-10-22 domain Nacionalinė švietimo agentūra label_outline Aktualijos

Seime vyks diskusija apie ugdymo tobulinimą Lietuvoje ir užsienyje
Seimo Švietimo ir mokslo komitetas, nuolat nagrinėdamas klausimus, susijusius su ugdymo kokybės gerinimu ir švietimo įstaigų tobulinimu, spalio 23 d., trečiadienį, 15 val. Seimo Spaudos konferencijų salėje (Seimo II r.) rengia diskusiją „Mokyklų tobulinimas: Jungtinės Karalystės ir Estijos patirtis“. Seimo narių ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos iniciatyva Lietuvoje lankysis ir savo patirtimi dalinsis švietimo ekspertai iš Jungtinės Karalystės ir Estijos.
 
Renginio metu pranešimus skaitys Portsmuto (Jungtinė Karalystė) universiteto Ugdymo ir sociologijos mokyklos vadovė dr. Katerina Džein Kerol-Mehan (Catherine Jane Carroll-Meehan), Niukastlo (Jungtinė Karalystė) universiteto dekanas prof. Rene Koglbaueris (Rene Koglbauer) ir Estijos Švietimo ir mokslinių tyrimų ministerijos Išorinio vertinimo departamento patarėja Maie Kitsing. Ugdymo kokybės atotrūkio mažinimo priemonės Lietuvoje pristatys Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai.
 
Diskusijoje kviečiami dalyvauti švietimo politikos kūrėjai, savivaldybių, akademinės bendruomenės, švietimo įstaigų, moksleivių atstovai ir kt.
 
Renginys vyks anglų ir lietuvių kalbomis (sinchroninis vertimas). Registracija į renginį vyksta iki spalio 21 d.
 
Renginys bus transliuojamas tiesiogiai internetu.
 
 
Parengė Švietimo ir mokslo komiteto biuro patarėja Justina Paukštė