Skelbiama registracija į 11-ąją Lietuvos gamtos mokslų olimpiadą

Grįžti

Skelbiama registracija į 11-ąją Lietuvos gamtos mokslų olimpiadą
event 2019-08-01 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras label_outline Projektai ir konkursai

Skelbiama registracija į 11-ąją Lietuvos gamtos mokslų olimpiadą

Šiemet 11-oji Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiada vyks rudenį. Olimpiada rugsėjo 20 d. vienu metu bus organizuojama didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje).

Olimpiada prasidės rugsėjo 20 d. 13 val., užduočių sprendimui bus skirtos dvi valandos. Olimpiados dalyviai turės atsakyti į įvairiausius su biologija, chemija ir fizika susijusius klausimus. Praėjusių metų LGMO užduotys ir jų atsakymai skelbiami čia. Užduotys sudaromos remiantis šia dalykine programa. Olimpiada skirta 2004 m. ir vėliau gimusiems mokiniams.

Norinčius dalyvauti konkurse ir gimusius ne anksčiau nei 2004 metų sausio 1 d. kviečiame užpildyti registracijos formą iki rugsėjo 13 dienos. Po registracijos per 10 min. į nurodytą elektroninio pašto adresą gausite patvirtinimą apie sėkmingą registraciją. Informuojame, jog užsiregistravus daugiau nei 20 mokinių iš savivaldybės, kurioje olimpiados sprendimo centras nėra numatomas, planuojama olimpiadą vykdyti ir toje savivaldybėje.

Kviečiame visus besidominčius gamtos mokslais dalyvauti olimpiadoje ir primename, jog olimpiados nugalėtojai įgis teisę dalyvauti atrankoje dėl galimybės atstovauti Lietuvai 16-ojoje tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje, kuri vyks š. m. gruodžio 3–12 d. Dohoje, Katare.

Informacija apie renginį teikiama el. paštu a.justina@olimpiados.lt arba telefonu +37068494997.

Olimpiados sprendimų centrai bus paskelbti rugsėjo mėnesį.