Skelbiamas 24-asis mokinių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

Grįžti

Skelbiamas 24-asis mokinių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“
event 2019-02-18 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Skelbiamas 24-asis mokinių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

Jeigu esate 9–12 (I–IV gimnazinių) klasių mokiniai, domitės krašto saugumo ir gynybos aktualijomis, Lietuvos valstybės ir Lietuvos kariuomenės istorija, Lietuvos kariuomenės vaidmeniu valstybės raidoje ir užtikrinant šalies saugumą, norite pasitikrinti ir pagilinti savo žinias – dalyvaukite konkurse „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“!

Konkursas, kurį organizuojame jau 24-ąjį kartą, kaip įprasta, vyks trimis etapais. 

Pirmajame etape dalyvaukite atrankoje savo mokykloje (dėl dalyvavimo kreipkitės į savo mokytojus). Mokytojas iki š. m. kovo 4 d. turi užregistruoti atrankinio turo mokykloje nugalėtojus, dalyvausiančius antrajame etape. Iš vienos mokyklos į antrąjį etapą patenka ne daugiau 3 mokinių. Užpildytą registracijos anketą mokytojas atsiunčia el. paštu mokiniukonkursas@kam.lt.

Antrasis etapas vyks kovo viduryje vienoje iš miesto ar rajono mokyklų. Jo metu turėsite išspręsti testą internetu pasitelkiant mūsų akademinio partnerio Kauno technologijų universiteto nuotolinio mokymosi sistemą „Moodle“.

Trečiasis, finalinis, etapas įvyks balandžio 18 dieną Rukloje, Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotame pėstininkų batalione. Į konkurso finalą pateks 30 geriausiai antrojo etapo testą išsprendusių mokinių.

Šiemet minime daug sukakčių įvykių, nutikusių per pastarąjį 100-metį, todėl konkurse daugiau dėmesio bus skiriama šio laikotarpio temoms, taip pat kolektyvinės gynybos, Lietuvos narystės NATO bei šių dienų kariuomenės aktualijoms. Klausimus jums ruošia ir finale jūsų žinias vertins komisija, sudaryta iš politologų, istorikų, mokytojų, kariuomenės atstovų.

Pasiryžkite, dalyvaukite, patirkite naujų įspūdžių ir praplėskite savo akiratį!

Informaciją apie konkursą sekite šiame puslapyje bei Krašto apsaugos ministerijos Facebook paskyroje www.facebook.com/events/598591707267584. Kilus klausimams galite pasiteirauti telefonu (8 5) 278 5216 bei el. paštu mokiniukonkursas@kam.lt.