Socialinio ir moralinio ugdymo konferencija: ištrinkime ribą tarp mokyklos ir pasaulio

Grįžti

Socialinio ir moralinio ugdymo konferencija: ištrinkime ribą tarp mokyklos ir pasaulio
event 2019-10-09 domain Nacionalinė švietimo agentūra label_outline Aktualijos

Socialinio ir moralinio ugdymo konferencija: ištrinkime ribą tarp mokyklos ir pasaulio
Spalio 16 d. laukiame visų mokytojų ir švietimo entuziastų antrą kartą organizuojamoje socialinio ir moralinio ugdymo konferencijoje „Ištrinkime ribą tarp mokyklos ir pasaulio“. Konferencija vyks Vilniuje „Tech Park Sapiegos“.
 
Šįkart daug dėmesio skirsime naujoms socialinių ir moralės mokslų tendencijoms. Ieškosime būdų, kaip pasaulio įvykius, edukologijos mokslo atradimus ir naujausias akademines madas atnešti į klases. Ypatingą dėmesį skirsime dorinio ugdymo, pilietiškumo ir ekonomikos dalykams. Ekspertai ir praktikai dalinsis įžvalgomis apie eksperimentinę filosofiją, elgsenos ekonomiką, aštriausius politikos įvykius, neuromokslo įtaką mokymuisi, integruoto ugdymo ypatumus. Kviesime diskutuoti apie tai, ką išties reiškia auginti ateities visuomenę.
 
Pranešėjai: politologas Linas Kojala, literatūrologas dr. Saulius Žukas, psichologas, neuromokslininkas dr. Albinas Bagdonas, istorikas, mokytojas dr. Mindaugas Nefas, psichologas, antropologas dr. Renatas Berniūnas, LLRI švietimo centro vadovė Marija Vyšniauskaitė, mokytoja Julija Ladygienė, mokinė Greta Gudauskaitė.
 
Konferencija nemokama, dalyviai gaus pažymas.
 
Registracija į renginį:
https://duomenys.ugdome.lt/renginys/?16850
Konferencijos pažyma bus išduodama tik užsiregistravusiems Ugdymo sode.
Kilus problemoms registruojantis rašykite giedre.ciapiene@upc.smm.lt
 
Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.
 
Lietuvos laisvosios rinkos instituto informacija