Stažuotė Europos centriniame banke

Grįžti

Stažuotė Europos centriniame banke
event 2020-04-14 domain Žinauviska.lt

Stažuotė Europos centriniame banke

Europos centrinis bankas siūlo praktikos galimybes ekonomikos, finansų statistikos, verslo administravimo, teisės, žmogiškųjų išteklių, vertimo ir kitų panašių sričių studentams. Kandidatai turėtų būti magistrantūros studentai. Labai retai tokios galimybės siūlomos ir bakalauro studentams.

Stažuotės užduotys suteikia studentams galimybę pritaikyti mokymąsi praktikoje, įgyti supratimą apie Europos centrinio banko veiklą ir operacijas, taip pat tiesiogiai ar netiesiogiai prisidėti prie Europos centrinio banko misijos. Stažuotės siūlomos nuo 3 iki 12 mėnesių. Tavo užduotys stažuotės metu gali būti įvairios, nuo tyrimų ir projektų ataskaitų rengimo iki statistinių duomenų kaupimo ir dalyvavimo ad hoc tyrimuose ir kt. 

Stažuotojai gauna stipendiją kiekvieną stažuotės mėnesį, atsižvelgiant į užduotis ir kvalifikaciją. Kandidatas turi būti ne jaunesnis, nei 18 metų, laisvai kalbėti anglų bei kita oficialia Europos Sąjungos kalba, turi būti baigę bakalauro studijas ir turėti ne ilgesnę, nei 12 mėnesių profesinę patirtį.

Paraišką gali pildyti iki 2020 m. balandžio 23 d.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, European Central Bank.