Studentų patarimai abiturientams (IV): ką veikti po paskaitų?

Grįžti

Studentų patarimai abiturientams (IV): ką veikti po paskaitų?
event 2019-08-21 domain 15min.lt label_outline Spaudos apžvalga

Studentų patarimai abiturientams (IV): ką veikti po paskaitų?

Studentų atstovybės, mokslinės draugijos, laboratorijos, šokiai, chorai, sportas, savanorystė – tai tik kelios veiklos iš gausybės tų, kuriomis tarp mokslų ir pramogų domisi universitetus ir kolegijas lankantys jaunuoliai. 15min kalbinti studentai pasidalijo, ką gali studentai veikti ne tik vaikščiodami į paskaitas.

Medicinos studentė Gabija siūlo naudotis „Erasmus“ programa ir išvažiuoti nors pusmečiui į kitą šalį pasimokyti savo specialybės, susipažinti su kita kultūra, užmegzti naujų kontaktų.

Evelina, psichologijos antrakursė, pernai dalyvavo įvairiose kitose Studentų atstovybės Vilniaus universitete veiklose bei buvau jau minėto savanorystės projekto savanorė.

„Visa ši veikla padėjo man įgyti daug naujų kompetencijų, kurios daug kur praverčia. Žinoma, taip pat smagiai praleidau laiką, likusį nuo mokslų. Aukštosios mokyklos tikrai turi ką pasiūlyti studentams, norintiems ne tik studijuoti, bet ir aktyviai dalyvauti universiteto bei visuomeniniame gyvenime. Studijų metai – tai laikas, kai esame laisvi ieškoti savęs, kodėl nepabandžius išmėginti save turiningoje veikloje?“ – klausia studentė.

Daugiau skaitykite čia.