„Mokykla 2019“: Svarbi informacija apie pažymas

Grįžti

„Mokykla 2019“: Svarbi informacija apie pažymas
event 2019-11-21 domain Nacionalinė švietimo agentūra label_outline Aktualijos

„Mokykla 2019“: Svarbi informacija apie pažymas

Mokytojai, norintys gauti pažymas už dalyvavimą parodoje, parodos metu turi atvykti į vieną iš dviejų registracijos punktų (3 salės Infocentre arba 5.1 salės fojė) ir pasiimti parodos dalyvio kodą.

Pažymas už dalyvavimą parodoje „Mokykla 2019“ bus galima atsisiųsti iš informacinės sistemos „Ugdymo sodas“, įvedus parodos dalyvio kodą. Jas galės atsisiųsti tik tie parodos lankytojai, kurie

  • parodos metu registracijos punktuose (3 salės Infocentre arba 5.1 salės fojė) pasiims parodos dalyvio kodą;
  • turės naudotojo (būtinai mokytojo) paskyrą informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“ (ją susikurti galima ir po parodos).

Pažymų atsisiuntimo instrukcija:

  1. Prisijunkite prie informacinės sistemos „Ugdymo sodas“.
  2. Pereikite į papildomą aplinką (spragtelėkite savo vardą ir pavardę viršutiniame dešiniajame kampe ir pasinaudokite nuoroda „Papildoma aplinka“).
  3. Įsitikinkite, kad atsivėrusiame lange esate prisijungę kaip mokytojas (viršutiniame dešiniajame kampe turi būti užrašas „Mokytojas“, jei ne – spragtelėkite toje vietoje esantį užrašą ir iš sąrašo pasirinkite mokytojo vaidmenį).
  4. Pasinaudokite meniu punktais Profesinis tobulėjimas > Mokykla 2019.
  5. Atsiradusiame laukelyje įveskite parodos dalyvio kodą.
  6. Matysite nuorodą į dalyvių apklausos anketą, kurią užpildę galėsite parsisiųsti Jums skirtą pažymos apie dalyvavimą parodoje išrašą.