Tinklalapio logotipas

Nuotolinis mokymas(is)

Grįžti

Svetainės aktualijos: kviečiame skaityti naujausią paskelbtą informaciją apie nuotolinį mokymą(si)
event 2020-11-16 domain Nacionalinė švietimo agentūra label_outline Aktualijos

Svetainės aktualijos: kviečiame skaityti naujausią paskelbtą informaciją apie nuotolinį mokymą(si)

Renginių medžiagos skyrelis papildytas net aštuoniais naujais vaizdo įrašais. Kviečiame stebėti nuotolinę konferenciją „Mokslas visuomenei: galimybės ir iššūkiai“ ir naujas konsultacijas su su EBPO ekspertu dr. Phil Lambert.

Keturiuose konsultacijų su su EBPO ekspertu dr. Phil Lambert vaizdo įrašuose galite peržiūrėti pristatymą apie formuojamąjį vertinimą, vidurinio ugdymo mokymo(si) dalykų atnaujinimo kriterijus. 

2020 m. spalio 29 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kartu su partneriais organizavo nuotolinę konferenciją „Mokslas visuomenei: galimybės ir iššūkiai“, kurios tikslas buvo visuomenei ir mokslininkų bendruomenei pristatyti ES investicijas į MTEPI, jų rezultatų naudą Lietuvos žmonėms, valstybės lūkesčius įgyvendinant projektus, pasidalinti sėkminga įgyvendinamų MTEPI projektų patirtimi. Taip pat – informuoti tyrėjus ir visuomenę apie būsimas Europos misijas („Europos Horizonto“ programos kontekste), aptarti Lietuvos tyrėjų ir plačiosios visuomenės įtraukimo į misijų įgyvendinimą galimybes. Vaizdo įraše rasite konferencijos pristatymus ir diskusijas.

Spalio 27–28 d. LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Nacionaline švietimo agentūra organizavo nuotolines konferencijas „Ugdymo(si) pokytis mokykloms bendradarbiaujant“, kurių tikslas buvo mokyklų bendruomenių patirčių, siekiant matematinio raštingumo (27 d.), skaitymo, rašymo kompetencijų (28 d.) pokyčio, apibendrinimas, išmoktų pamokų analizė, jų sklaida. Vaizdo įrašuose rasite skaitytus pranešimus, grupių diskusijas.

Užsienio šalių metodinės medžiagos skyrelyje  „Google for Education“, „National Geographic“ sertifikuotas pedagogas Sam Kary pristato, kaip sukurti hiperdokumentą naudojantis „Google Slides“.

Edukacinės medžiagos skyrelyje paskelbtas naujas vaizdo įrašas „Nuotolinis mokymasis: kodėl dingsta motyvacija“. Kokios priežastys lemia silpną vaikų motyvaciją, pasakoja „Paramos vaikams centro“ programų „Big Brothers Big Sisters“ ir „Tėvų linija“ vadovė, psichologė Jūratė Baltuškienė. 

Kviečiame skaityti nuotoliniam mokymui(si) skirtos svetainės informaciją, žiūrėti vaizdo įrašus. Mokytojai, mokyklų vadovai, mokiniai ir jų tėvai čia gali rasti daug sukauptos ir susistemintos naudingos medžiagos, kuri bus nuolat papildoma.