Tinklalapio logotipas

Nuotolinis mokymas(is)

Grįžti

Svetainės aktualijos: kviečiame skaityti naujausią paskelbtą informaciją apie nuotolinį mokymą(si)
event 2021-03-09 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Svetainės aktualijos: kviečiame skaityti naujausią paskelbtą informaciją apie nuotolinį mokymą(si)

Kviečiame susipažinti su naujausia pateikiama informacija, kuri gali būti naudinga organizuojant nuotolinį mokymą(si). Naujienose visuomet pranešame apie svetainės, skirtos nuotoliniam mokymui(si), papildytą informaciją: renginių medžiagą, mokymo priemones ar metodinę medžiagą.

Renginių medžiagos skyrelyje (Įvairūs) paskelbti šie vaizdo įrašai:

  • Mokinių pasiekimų ir pažangos vertinimas mokant nuotoliniu būdų: kodėl? Kaip?“ ;
  • Edukacijos forumas „Edukologija Lietuvai – moksliniais tyrimais grįsto ugdymo ir švietimo link“ ;
  • Nuotolinis susitikimas, skirtas aptarti ugdymo turinio skaitmeninimą“ .

Kviečiame mokytojus naudotis metodine medžiaga nuotoliniam ugdymui organizuoti.  Tikimės, kad ji padės planuoti ugdymo veiklas, kaip nuotoliniu būdu įdomiai pateikti žinias mokiniams. 

Metodinės medžiagos skyrelyje galite peržiūrėti paskelbtą edukacinę vaizdo medžiagą. Vaizdo įraše Paroda „Mokykla 2020“. Atradimų laboratorijos. Skaitmeninių įrankių panaudojimo galimybės“ sutelksime dėmesį į skaitmeninių mobiliųjų įrenginių panaudojimo galimybes pedagogo veikloje. Susipažinsite su „Storyo“ programėle, įgysite praktinio darbo su ja įgūdžių. Praktinės veiklos metu turėsite galimybę patys sukonstruoti parašiutą bei fiksuoti veiklos artefaktus panaudodami turimas priemones (planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir kt.). Užfiksuotas veiklos akimirkas mokysimės patraukliai ir nesudėtingai patekti „Storyo“ programėle. Šiuos gebėjimus galėsite pritaikyti, organizuodami STEAM ar kitas veiklas. Siūlome peržiūrėti įrašą „Paroda „Mokykla 2020“. Dirbtinis intelektas mūsų kasdienybėje: kur jis pritaikomas? Projekto „Prisijungusi Lietuva“ pristatymas (su vertimu į gestų k.)“, kuriame projekto „Prisijungusi Lietuva“ e. skautų savanorių tinklo ambasadorius, TV ir radijo laidų vedėjas bei muzikantas Lukas Keraitis pristato projektą „Prisijungusi Lietuva“ ir šio projekto dalį – e. skautų savanorių veiklą. L. Keraitis skaito pranešimą „Dirbtinis intelektas mūsų kasdienybėje: kur jis pritaikomas?“ Pranešimo metu pristatomi dirbtinio intelekto pritaikymo būdai, iškeltas klausimas, ar tokiai ateičiai ugdome savo mokinius.