Tinklalapio logotipas

Nuotolinis mokymas(is)

Grįžti

Svetainės aktualijos: kviečiame skaityti naujausią paskelbtą informaciją apie nuotolinį mokymą(si)
event 2021-06-29 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Svetainės aktualijos: kviečiame skaityti naujausią paskelbtą informaciją apie nuotolinį mokymą(si)

Kviečiame skaityti nuotoliniam mokymui(si) skirtos svetainės informaciją, žiūrėti vaizdo įrašus. Mokytojai, mokyklų vadovai, mokiniai ir jų tėvai galės rasti daug sukauptos ir susistemintos naudingos medžiagos.

Renginių medžiagos skyrelyje galima peržiūrėti tris vaizdo įrašus:

  • VDU parengtas vaizo įrašas „Intelekto forumas“. M. Nefas. „Kaip ir kodėl nuotolinis mokymas pakeis XXI a. Lietuvos mokyklą?“. Siekiant atliepti švietimo iššūkius, populiarinti mokslą ir įgalinti mokytojus, „Intelekto forume“ mąstymo ir mokymosi iššūkius aptarė edukologai, psichologai, neuromokslininkai, filosofai, technologinių ir kitų mokslų atstovai. Pranešimą „Kaip ir kodėl nuotolinis mokymas pakeis XXI a. Lietuvos mokyklą?“ skaitė Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos lektorius dr. Mindaugas Nefas. 
  • LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos organizuota vaizo konferencija „Atradimai švietime pandemijos metu“. Šios konferencijos tikslas – aptarti COVID-19 pandemijos atradimus ugdymo procese.
  • Internetinės Europos mokyklinio ugdymo platformos „School Education Gateway“ vaizdo įrašas „Mokyklinis mokymas keliautojų bendruomenėms visoje Europoje“ (angl. School education for traveller communities across Europe). Internetiniame seminare pristatomos Europos keliautojų bendruomenės švietimo tinklo ENTE veiklos. Tai mokyklų, organizacijų ir bažnyčių tinklas, įsipareigojęs užtikrinti, kad kiekvienas vaikas, kurio tėvai keliauja dėl profesijos ypatumų, gautų tas pačias švietimo galimybes kaip ir kiti vaikai.

Naujienose visuomet pranešame apie svetainės, skirtos nuotoliniam mokymui(si), papildytą informaciją: renginių medžiagą, mokymo priemones ar metodinę medžiagą. Kviečiame sekti naujienas ir susipažinti su naujausia pateikiama informacija, kuri gali būti naudinga organizuojant nuotolinį mokymą(si).