Tinklalapio logotipas

Nuotolinis mokymas(is)

Grįžti

Svetainės aktualijos: paskelbti vaizdo susitikimai, skirti pradinio ir dorinio ugdymo mokytojams
event 2020-09-08 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Svetainės aktualijos: paskelbti vaizdo susitikimai, skirti pradinio ir dorinio ugdymo mokytojams

Renginių medžiagos skyrelyje paskelbti du nauji vaizdo įrašai. Čia rasite rugsėjo pradžioje įvykusius nuotolinius susitikimus, kuriuose aptariamos pradinio ir dorinio ugdymo aktualijos.

Kviečiame mokytojus stebėti Nacionalinės švietimo agentūros organizuotą nuotolinį susitikimą „Pradinio ugdymo lietuvių kalbos ir matematikos bendrųjų programų atnaujinimo darbų ir nuotolinio mokymo aktualijų pristatymas ir aptarimas“, kuriame buvo pristatytas Nuotolinio mokymo(si) / ugdymo(si) vadovas, aptarti bendrųjų programų atnaujinimo darbai ir pradinio ugdymo lietuvių kalbos ir matematikos bendrųjų programų projektai. Šalia vaizdo įrašo rasite ir pranešimų pateiktis.

Nuotolinio susitikimo „Dorinio ugdymo(etikos ir tikybos) bendrųjų programų atnaujinimo darbų pristatymas“ metu buvo pristatyta nuotolinio katalikų tikybos mokymo(si) patirtis, etikos dalyko mišraus bei nuotolinio mokymo aspektai, bendrųjų programų atnaujinimo darbai ir kita aktuali informacija.

Kviečiame švietimo bendruomenę naudoti svetainėje pateikiamą informaciją ir tikimės, kad ji padės organizuoti nuotolinio ugdymo(si) procesą.