Švietimui apie pokyčius darbo rinkoje – unikalus ISM universiteto ir „Cognizant“ projektas

Grįžti

Švietimui apie pokyčius darbo rinkoje – unikalus ISM universiteto ir „Cognizant“ projektas
event 2019-03-20 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Švietimui apie pokyčius darbo rinkoje – unikalus ISM universiteto ir „Cognizant“ projektas

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas drauge su pasaulinį pripažinimą pelniusia JAV verslo procesų ir automatizavimo valdymo bendrove „Cognizant“ pristato švietimui apie darbo rinką keičiančią ketvirtąją pramonės revoliuciją skirtą renginių ciklą „Future of Work“. Balandžio 3 ir gegužės 9 dienomis ISM universiteto Inovacijų bazėje vyksiančių susitikimų metu įžvalgomis apie tai, ko iš darbuotojų bus tikimasi skaitmenizacijos eroje, dalysis verslo ir technologijų ekspertai bei ISM universiteto akademikai.

„Cognizant“, įvertinto „Top Employer 2019 Lietuva“ sertifikatu, personalo vadovės Editos Znutienės teigimu, naujųjų technologijų ir dirbtinio intelekto verslui daroma įtaka stiprėja, tačiau pasiruošti laukiantiems pokyčiams, atkreipiant dėmesį į tai, kokie įgūdžiai bus reikalingi ateityje, galima jau šiandien.  

„Prognozuojame, kad per 10–15 metų JAV automatizacijos neišvengs 19 milijonų darbo vietų. Tačiau ši žinia neturėtų kelti nerimo keistis ir persikvalifikuoti pasiryžusiems darbuotojams – manoma, kad atsiras net 21 milijonas naujų, žmonėms skirtų pozicijų. Dėl šios priežasties skatiname diskusiją apie ateities darbo rinką ir siekiame suteikti naudingų žinių, kaip joje sėkmingai konkuruoti“, – apie jungtinio ISM universiteto ir „Cognizant“  projekto tikslą kalba E. Znutienė.

Emocinis intelektas, kūrybiškumas, kritinis mąstymas – savybės, kurios ateities profesionalams leis išsaugoti ir atvers kelią užimti naujas darbo vietas. Todėl, pasak ISM Vadyos ir ekonomikos universiteto Karjeros paslaugų grupės vadovės Živilės Gribulytės, šias kompetencijas svarbu ugdyti ne tik darbo rinkoje veikiantiems profesionalams, bet ir būsimiesiems jos dalyviams – studentams.

„Apklausų duomenimis, šiandien darbdaviai ISM universiteto absolventus vertina itin palankiai, ambicingų jaunuolių po studijų laukia plačios karjeros galimybės. Tačiau besikeičianti darbo rinka diktuoja naujų kompetencijų poreikį, į kurį dėmesį kreipiame ne tik mokymo proceso metu, bet ir prisidėdami prie inovatyvių projektų, iš kurių semtis žinių skatiname ISM universiteto bendruomenės narius“, – teigia Ž. Gribulytė.

Motyvuojantis ir į naujausias darbo rinkos tendencijas orientuotas projektas vyks šį pavasarį, o nuo rudens kvies susitikti kiekvieną mėnesį.

Daugiau informacijos apie renginius rasite ČIA.