Tautinių šokių ansambliui „Ugnelė“ 65-eri

Grįžti

Tautinių šokių ansambliui „Ugnelė“ 65-eri
event 2019-05-13 domain Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Tautinių šokių ansambliui „Ugnelė“ 65-eri

Gegužės 16 d., 20 val., LVJC amfiteatre tautinių šokių ansamblis „Ugnelė“ švęs 65-erių metų gimtadienį!

Renginyje bus pristatyta nauja šokių programa „Gimtinė – tai mes“, atspindinti Lietuvos tradicijas, istoriją ir visų didžiausią turtą – šeimą.

Kartu su „Ugnele“ gimtadienį švęs ir Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos tautinių instrumentų orkestras „Jurginėlis“, grupė „Okata“, vokalinė studija „Kivi“, Ritmo grupė, solistai Germantė Kinderytė ir Česlovas Gabalis. Šventės dalyvių ir žiūrovų lauks vakaro staigmena!

„Ugnelė“ – tai Lietuvos vaikų ir jaunimo centro šokių ansamblis, džiuginantis ne tik lietuvių širdis, žadinantis jų patriotiškumą, meilę savo šaliai, bet ir garsinantis Lietuvą visame pasaulyje.

Per kūrybinės veiklos metus ugneliečiams teko koncertuoti Europoje (Kroatijoje, Italijoje, Serbijoje, Vengrijoje, Anglijoje, Suomijoje, Švedijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Graikijoje, Čekijoje, Kipre, Martinikoje), Šiaurės Amerikoje (JAV, Meksikoje, Puerto Rike), Pietų Amerikoje (Peru, Venesueloje) bei leistis į Azijos šalis (Rusiją, Indiją, Taivaną, Turkiją, Pietų Korėją).

„Ugnelė“ turi ypač gilias ir išpuoselėtas tradicijas, kartų kartas. Į ją ateinama dar nuo mažų dienų, o paliekama dažniausiai tik suaugus... Šiuo metu kolektyvą sudaro 300 šokėjų.

Ateikite, pasidžiaukite kartu! Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos: www.lvjc.lt/renginys/ugnelei-65