Technologijų olimpiadoje – mokinių laiškai rytojui

Grįžti

Technologijų olimpiadoje – mokinių laiškai rytojui
event 2019-04-09 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Technologijų olimpiadoje – mokinių laiškai rytojui

Balandžio 5 d. Zarasų profesinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada. Šių metų olimpiados tema – „Mano laiškas rytojui“.

Mokiniai (7–8, 9–10 ir 11–12 kl. amžiaus kategorijos) varžėsi atlikdami užduotis šiose veiklos grupėse: mityba, konstrukcinės medžiagos, tekstilė ir gaminių dizainas. Per skirtas keturias valandas dalyviai parodė savo geriausius ir kūrybiškiausius sugebėjimus.

Visi 125 mokiniai į šalies etapą pateko sėkmingai įveikę 2-ąjį rajoninį turą ir surinkę daugiausiai balų.

Į olimpiadą atsivežti mokinių namų darbai buvo eksponuojami Zarasų profesinėje mokykloje viso renginio metu. Mokyklos specialiai suburta komisija namų darbus įvertino ir originaliausius bei labiausiai patikusius apdovanojo įsteigtais prizais.

Ugdytinius atlydėjusiems mokytojams penktadienio popietę buvo suorganizuota ekskursija į Antazavės krašto muziejų, kuris įsikūręs grafų Pliaterių XVIII a. pabaigoje pastatytame dvare Antazavėje. Dvare įrengtos medžio drožybos, audimo bei keramikos dirbtuvės. Mokytojams vyko amatų demonstravimas, amatininkai noriai dalijosi savo sukaupta patirtimi.

Olimpiados uždarymo metu vyko koncertas, kuriame pasirodė geriausi Zarasų krašto dainų ir šokių kolektyvai.

Apdovanojimo ceremonijoje laimėtojai buvo pagerbti rėmėjų prizais, medaliais bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomais.

Dvidešimt devyniems geriausiems I, II, III vietų laimėtojams įteikti aukso, sidabro ir bronzos medaliai.

Dar kartą sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės siekiant mokslo aukštumų!

Dėkojame Zarasų profesinės mokyklos bendruomenei ir Lietuvos technologijų mokytojų asociacijai už pagalbą ir nuoširdų įsitraukimą organizuojant Lietuvos mokinių technologijų olimpiadą.

Olimpiadą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.