Tiesioginis „Thinkathon“ iššūkis

Grįžti

Tiesioginis „Thinkathon“ iššūkis
event 2020-04-15 domain Žinauviska.lt

Tiesioginis „Thinkathon“ iššūkis

Norėtum įsitraukti į skaitmeninės ateities kūrimą remiantis technikos pažanga? Įsitikink, kad tavo balsas yra išgirstas, prisijunk prie iššūkio, susisiek su Europos ir Kanados aktyviais jaunais žmonėmis tarptautiniu lygiu ir pasidalyk savo nuomone apie tai, kaip galite sukurti ateities visuomenę šiuolaikiniame skaitmeniniame kontekste! 

Vykdydamas šį internetinį iššūkį turėsi parengti projektą su aktyviais jaunais žmonėmis iš Kanados ir Europos, kurie padės sukurti modernią ir į skaitmeninę erdvę įtraukiančią visuomenę, pagrįstą viena iš šių septynių temų: pilietybė, socialiniai santykiai, išmanūs ir greitai besiplečiantys miestai, saugumas, švietimas, pramogos ir kultūra, ar jūsų pasirinkta tema. Iššūkyje gali dalyvauti žmonės nuo 18 iki 30 metų. Komandą turi sudaryti nuo 2 iki 4 žmonių.  

„Thinkathon“ nugalėtojai bus pakviesti į specialią informacinę sesiją su politikos formuotojais Otavoje, Kanadoje. Šios sesijos metu projekto „Online“ ir „Onsite“ rezultatus pateiks internetinio iššūkio dalyviai, taip pat paskutiniai „Thinkathon“ finalininkai turės galimybę ne tik susitikti, bet kartu su Kanados ir Europos politikos formuotojais aptarti projekto svarbą bei rezultatus. 

Dalyvauk iššūkyje iki 2020 m. balandžio 30 d.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Agorize.