Tomas Sinickis. Baisiausia – tėvų noras užauginti pirmūną

Grįžti

Tomas Sinickis. Baisiausia – tėvų noras užauginti pirmūną
event 2019-09-04 domain Delfi.lt label_outline Spaudos apžvalga

Tomas Sinickis. Baisiausia – tėvų noras užauginti pirmūną

Kiekvienais metais – šiemet taip pat – rugsėjo pirmąją aš prisimenu mokyklą. Mano širdį tuomet užlieja labai daug emocijų. Tame jausmų chaose visuomet karaliauja pyktis ir gailestis, kurie palengva perauga į troškimą pasidalinti patirtimi su moksleiviais bei jų tėveliais.

Trumpais pamokslais aš užsiimdavau socialiniuose tinkluose, kuriuose mane sunku sekti. Todėl mano pastangos tikriausiai buvo bevaisės. Laimei, šiais metais pagaliau gavau galimybę kreiptis į jus per didžiausią žiniasklaidos platformą. Tad tikiuosi, kad (a) būsiu išgirstas ir todėl (b) bus išvengta didelių klaidų. T. y. galbūt tokių psichiškai nesveikų ir pavojingų visuomenei žmonių kaip aš užauginsime mažiau. Imkite mane ir skaitykite.

Tėvų požiūris į švietimą ir mokyklą bei tai, kaip jie elgiasi su savo atžalomis ir jų mokytojais, yra – mano kuklia nuomone – du svarbiausi veiksniai, kurie lemia, kaip vaikams seksis, kai jie užaugs. Ne mokytojas, ne pastatas, ne reitingas, o tėvų požiūris ir elgesys yra svarbiausi faktoriai, nulemsiantys vaiko psichologinę būseną sulaukus savarankiškumo. Šie veiksniai taip pat lemia, ar vaikas apskritai bus pasiruošęs gyventi savarankiškai.

Daugiau skaitykite čia.