Už daugiau nei 25 mln. eurų suremontuotos 110 mokyklų

Grįžti

Už daugiau nei 25 mln. eurų suremontuotos 110 mokyklų
event 2019-09-02 domain 15min.lt label_outline Spaudos apžvalga

Už daugiau nei 25 mln. eurų suremontuotos 110 mokyklų

Mokiniai iš 110 mokyklų šiuos mokslo metus pradės suremontuotose ir atnaujintose patalpose. Valstybė ir savivaldybės mokyklų atnaujinimui skyrė per 25,4 mln. eurų. Tokius duomenis Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai (ŠMSM) pateikė savivaldybės, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Mokyklose už skirtas lėšas išplėstos patalpos, įrengti kabinetai, modernizuoti koridoriai ir poilsio erdvės, atnaujinti persirengimo kambariai ir dušai prie sporto salių. Taip pat buvo keičiami langai, tvarkomi stogai, atnaujinami vamzdynai, šilumos punktai, patalpos pritaikytos žmonių su negalia reikmėms ir kt.

ŠMSM, reaguodama į išaugusį švietimo staigų poreikį šalia sostinės įsikūrusiuose rajonuose, padeda savivaldybėms steigdama papildomas klases ir darželių grupes. Vilniaus rajono Buivydiškių pagrindinės mokyklos bendruomenė mokslo metus pradės naujose erdviose patalpose, kuriose ligi šiol buvo įsikūręs Vilniaus kolegijos fakultetas. Įrengti erdvūs kabinetai ir poilsio zonos, sukurta šiuolaikinė edukacinė aplinka. Atsinaujinusi mokykla pritraukė gyventojų susidomėjimą ir mokslo metus pradės išaugusi – joje mokinių skaičius padidėjo trečdaliu.

Daugiau skaitykite čia.