Vaikų vasaros stovyklos: svarbu pasverti visus „už“ ir „prieš“

Grįžti

Vaikų vasaros stovyklos: svarbu pasverti visus „už“ ir „prieš“
event 2019-07-04 domain Alfa.lt label_outline Spaudos apžvalga

Vaikų vasaros stovyklos: svarbu pasverti visus „už“ ir „prieš“

Vaikų vasaros stovyklų paieška tampa nelengva užduotimi tėvams, kurie nori savo atžaloms pasiūlyti kokybišką, saugų ir prasmingą laisvalaikį. Stovyklų yra įvairiausių: sporto, kalbų, sukarintos, išgyvenimo, sveikatingumo, kūrybinės, tarptautinės, dieninės, stacionarios ir pan. Mokslo metus šiemet užbaigė apie 322,3 tūkst. šalies moksleivių. Ar vasaros stovyklų kainos įkandamos kiekvienam?

Vilniaus savivaldybė nebe pirmą vasarą atveria mokyklų erdves aktyviam vaikų ir jaunimo laisvalaikiui: liepos ir rugpjūčio mėnesiais moksleiviai gali sportuoti lauko aikštynuose, mokyklų salėse, lankytis bibliotekose paskaityti ar pažaisti stalo žaidimų. Savo erdves šiemet atvėrė net 51 Vilniaus mokykla, jose vasaros atostogas galima leisti prasmingai ir aktyviai: žaisti krepšinį, tinklinį ar užsiimti bet kokia kita sportine veikla.

Oficialiame Vilniaus miesto savivaldybės puslapyje (www.vilnius.lt) galima rasti sąrašą, kuriame – net 161 vaikų vasaros stovykla. Švietimo sritį kuruojanti Vilniaus savivaldybės mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė portalui Alfa.lt sakė, jog šiemet savivaldybė vaikų stovykloms paremti skyrė 200 tūkst. eurų – dvigubai daugiau nei pernai. 

Daugiau skaitykite čia.