Vasaros stovyklos: yra už 1000 eurų, yra ir nemokamų

Grįžti

Vasaros stovyklos: yra už 1000 eurų, yra ir nemokamų
event 2019-06-11 domain Lrytas.lt label_outline Spaudos apžvalga

Vasaros stovyklos: yra už 1000 eurų, yra ir nemokamų

Vasaros metu daugelis tėvų susimąsto, kokia veikla užimti savo atžalas. Vaikų vasaros atostogos ilgos, o pasirinkimų – apstu, tačiau kokybiški užsiėmimai kainuoja ir tam reikia laiko, siekiant išsirinkti tinkamiausią variantą. Itin populiaru rinktis vaikų vasaros stovyklas, kurių pasirinkimas platus – nuo dieninių iki tarptautinių ir kelias savaites trunkančių.

„Geras būdas padėti vaikui apsispręsti ir atrasti savo stipriąsias savybes – leisti jį į įvairias stovyklas Lietuvoje ir užsienyje, nes tai jaunam žmogui padeda lavinti būsimoms studijoms reikalingus įgūdžius ir kryptingai išnaudoti vasarą“, – pabrėžė vienintelė Lietuvoje Britų tarybos „Education UK“ sertifikuota tarptautinių studijų ekspertė, AMES (American English School) vadovė Eglė Kesylienė.

Tarptautinės vasaros stovyklos ne tik padeda jaunam žmogui „pasimatuoti“ norimą profesiją, bet ir tapti savarankiška asmenybe.

„Tam labiausiai tinka tarptautinės stovyklos ar mėnesio, trimestro ar akademinių metų programa dar mokantis gimnazijoje, kai tenka išeiti iš savo komforto zonos ir bent trumpam susikurti naują aplinką“, – aiškino E.Kesylienė.

Daugiau skaitykite čia.