Virtuali LL3 konsultacija mokyklų vadovams „Pasirengimas nuotoliniam mokymui" II dalis

Grįžti

Virtuali LL3 konsultacija mokyklų vadovams „Pasirengimas nuotoliniam mokymui" II dalis
event 2020-03-24 domain Lyderių laikas label_outline Aktualijos

Virtuali LL3 konsultacija mokyklų vadovams „Pasirengimas nuotoliniam mokymui" II dalis

Mokyklų tobulinimo centras kviečia mokyklų vadovus ir pavaduotojus jungtis į virtualią konsultaciją „Pasirengimas nuotoliniam mokymui“ II dalis 2020 m. kovo 25 d. 11:00 val., kurią ves LL3 konsultantas Norbertas Airošius.

Norinčius dalyvauti vaizdo konferencijoje prašome

Registruotis

Užsiregistravę dalyviai prieš vaizdo konferenciją e-paštu gaus prisijungimo nuorodą.

Konsultacijos tema

Mokyklų nuotolinio mokymo praktika ir patirtis labai skirtinga, todėl svarbu mokyklų vadovams padėti priimti svarbius sprendimus dėl nuotolinio ugdymo organizavimo. Pateikiamas ugdymo turinys, užduočių valdymas, vaikų ar mokytojų vaizdo filmavimas gali sukelti nepageidaujamas pasekmes. Todėl labai svarbu nuspręsti, kokiu lygiu ir kokios praktikos bus taikomos, kaip bendradarbiaujant kuriamas kokybiškas ir įdomus mokinių mokymosi procesas 2-5 savaitėms. Mokyklų vadovai bus supažindinti su ugdymo turinio, mokymo organizavimo, konsultavimo ir vertinimo, tinklaveikos ir dirbtinio intelekto sistemomis, taikomomis ugdymui mokyklose.

norbertas

Apie lektoriųNorbertas Airošius yra informacinių technologijų mokytojas ekspertas, mokyklos vadovas ir sertifikuotas švietimo lyderystės konsultantas. Turi daugiau nei 15 metų patirties tarptautiniuose Europos masto edukaciniuose projektuose, kuriuos kartu su tarptautinėmis metodinėmis grupėmis rengia naujas mokymosi, pasidalytosios lyderystės, IKT ir STEM mokymo sistemas. Tarptautinėse, nacionalinėse ir regioninėse mokytojų konferencijose ir seminaruose skaito pranešimus gamtamokslio ugdymo plėtojimo ir naujausių technologijų taikymo klausimais. Jo parengtas nuotolinio mokymo kursas gamtos mokslų mokytojams yra išverstas į 23 ES kalbas. Mokytojas pedagogines ir IKT kompetencijas tobulino Oksfordo, Kipro, Tokijo universitetuose, Vokietijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Belgijoje vykusiuose ilgalaikiuose kursuose.

Jonas Gvildys
Projekto „Lyderių Laikas 3“ „MOODLE“ mokymosi platformos kuratorius

MTC inf.