Tinklalapio logotipas

Nuotolinis mokymas(is)

Kviečiame apsilankyti švietimo portalo nuotolinio mokymo(si) puslapyje ir stebėti vaizdo įrašus apie nuotolinio mokymo(si) organizavimą, galimybes ir sprendimus. Svetainėje paskelbti keturi nauji vaizdo įrašai, kurie gali padėti mokytojams ruoštis nuotolinėms pamokoms.
Norėdami sukurti kuo patogesnį puslapį jo lankytojams, kviečiame skirti šiek tiek laiko ir atsakyti į keletą klausimų. Šio klausimyno tikslas – išsiaiškinti, kiek svetainė, skirta nuotoliniam mokymui(si), patogi ir aiški naudotojams.
Nacionalinė švietimo agentūra rekomenduoja naudoti skaitmeninių mokymo priemonių sąrašą, skirtą nuotoliniam mokymui organizuoti. Sąraše skaitmeninės mokymo priemonės suskirstytos pagal ugdymo sritis, dalykus, klases ir mokymo priemonių tipą. Informacija apie skaitmenines mokymo priemones pateikiama įvairiais formatais.
Lapkričio 20–21 d. kviečiame dalyvauti pirmojoje tokioje virtualioje parodoje, kurioje galėsite įsitraukti į nepaprastus praktinius užsiėmimus kartu su „Atradimų laboratorijomis“, dalyvauti įvairiuose, netradicinių temų renginiuose, išgirsti Lietuvos bei užsienio ekspertų mintis, patirtis ir dar daugiau!
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija primena, kad, remiantis spalio 21 d. Vyriausybės nutarimu, nuo spalio 26 d. iki lapkričio 8 d. dviem savaitėms bendrojo ugdymo mokyklose 5–12 klasių mokiniams ir pirminio profesinio mokymo įstaigose skelbiama kontaktinio ugdymo pauzė: kaip įprasta, mokiniai vieną savaitę atostogaus, o kitą savaitę mokysis nuotoliniu būdu.
Iki koronaviruso dauguma tėvų buvo įpratę savo vaikams nustatyti taisykles, kaip ir kiek laiko jie turėtų naudotis išmaniaisiais įrenginiais, bet dėl nuotolinio mokymo tai kontroliuoti tapo daug sunkiau. Vis dažniau prabylant apie grįžimą prie pamokų internetinėje erdvėje, auga tikimybė, kad išmaniaisiais įrenginiais vaikai vėl naudosis aktyviau. „Samsung“ inicijuotos programos „Skaitmeninis...
Kviečiame registruotis į 60 val. (2 ECTS) kvalifikacijos tobulinimo programą „Mokymosi proceso organizavimas ir valdymas virtualiojoje mokymosi aplinkoje Moodle“. Tai atnaujinta programa, kuria siekiama patobulinti pedagogų skaitmenines kompetencijas pagal DigCompEdu modelį ir ugdyti jų kompetencijas, kurios atitiktų pasirengimą ugdymo procese organizuoti mokymą nuotoliniu būdu pagal LR ŠMSM...
Vyriausybė pritarė, kad nuo spalio 26 d. iki lapkričio 8 d. dviem savaitėms bendrojo ugdymo mokyklose 5–12 klasių mokiniams ir profesinio mokymo įstaigose skelbiama kontaktinio ugdymo pauzė: kaip įprasta, mokiniai vieną savaitę atostogaus, o kitą savaitę mokysis nuotoliniu būdu.
Parodos MOKYKLA 2020 organizatoriai, atsižvelgdami į epidemiologinę situaciją šalyje, praneša, jog paroda lapkričio 20–21 dienomis vyks nuotoliniu būdu ir kvies į pirmąją tokią virtualią švietimo inovacijų parodą!
Siekiant atliepti švietimo iššūkius, populiarinti mokslą ir įgalinti mokytojus, Kaune spalio 21 dieną vyks „Intelekto forumas“ – renginys, kuriame mąstymo ir mokymosi iššūkius aptars edukologai, psichologai, neuromokslininkai, filosofai, technologinių ir kitų mokslų atstovai.
Kasdien vis daugiau informacijos apie tai, kad dėl viruso COVID-19 plitimo dauguma ugdymo įstaigų ir aukštųjų mokyklų aktyviau pereina prie nuotolinio arba mišriojo ugdymo. Ar tikrai nuotolinis mokymas ir mokymasis – geriausia išeitis siekiant išlaikyti bei užtikrinti kokybę? Su kokiais kasdieniais iššūkiais tenka susidurti mokant(is) nuotoliniu būdu ir kokios būtų pagrindinės rekomendacijos...
Nacionalinė švietimo agentūra teikia švietimo bendruomenei informaciją apie skaitmenines mokymo priemones nuotoliniam mokymui skaitmeninių mokymo priemonių sąraše. Sąraše skaitmeninės mokymo priemonės suskirstytos pagal ugdymo sritis, dalykus, klases ir mokymo priemonių tipą.
„Europos kino fabrikas“ kvietė visus, besidominčius kino edukacija, prisijungti prie internetinio renginio „Sveiki atvykę į „Europos kino fabriką“: Kinas – nauja mokykla“, kuriame buvo pristatyta nauja nemokama platforma ir vyko diskusija.
Renginių medžiagos skyrelyje kviečiame paskelbtas naujas vaizdo įrašas: galite peržiūrėti virtualią konferenciją „Nestabilus ryšys: santykiai ir ugdymas nuotolinio mokymosi realybėje“.
Europos mokyklų tinklas šį mėnesį siūlo gausybę švietimo naujienų, padėsiančių mokytojams lengviau pasiruošti ugdymo procesui ar jį paįvairinti. Domina kino edukacija pamokose? „Europos kino fabrikas“ kviečia visus, besidominčius kino edukacija, prisijungti prie internetinio renginio.
Tęsiame informacinių susitikimų nuotoliniu būdu švietimo bendruomenei ciklą. Susitikimuose verslo įmonės pristato ugdymui skirtas inovacijas, skaitmeninius mokymo įrankius, priemones ir mokymo metodikas.
Lietuvoje koronavirusui apimant vis daugiau mokyklų, šalies tėvai nepatenkinti rekomendacijomis, kurių įgyvendinti praktikoje neįmanoma, todėl baiminasi, kad mokyklos greitu metu taps ligos židiniais arba vėl bus įvestas nuotolinis mokymas. Tuo tarpu gausiai apgyvendinta Japonija pasaulį stebina efektyvia kova su virusu. Siūlome skaitytojams palyginti, kokių priemonių Japonijos mokyklose imtasi...
Šis klausimynas skirtas pradinio ir vidurinio ugdymo mokytojams, dirbantiems su 3–21 metų mokiniais. Jo tikslas – gauti informacijos apie ugdymo technologijas, kurias naudojote per COVID-19 pandemiją: kilusias problemas, jūsų pasirinktus sprendimus ir patarimus, kuriais norėtumėte pasidalinti.
VU projektas „Nuotolinis vaikų ugdymas pandemijos dėl Covid-19 metu: grėsmės bei galimybės ekosisteminiu požiūriu“, finansuojamas LMTLT (sut.nr. S-COV-20-11), parengė rekomendacijas mokytojams „Nuotolinis vaikų ugdymas pandemijos dėl Covid-19 metu: grėsmės bei galimybės ekosisteminiu požiūriu“.
Pirmasis karantinas mokyklas užklupo netikėtai ir sukėlė nemažai iššūkių. Mokymo procesas strigo, nes tokiems staigiems pokyčiams nebuvo pasiruošę nei mokytojai, nei vaikai. Programos „Renkuosi mokyti“ vadovė Agnė Motiejūnė pastebi, kad tuo laikotarpiu krito mokymosi našumas, nes mokydamiesi iš namų vaikai buvo išsiblaškę, jiems buvo sunku susiplanuoti savo dieną. Bendradarbiaudama su programos...
Rodoma 1 - 2070 įrašų
Įrašų puslapyje: