Tinklalapio logotipas

Nuotolinis mokymas(is)

Paroda „Mokykla 2020“. „Office 365“ naudojimas ugdymo procese
2020 m. lapkričio 20–21 d.
Aprašas: „Microsoft 365“ , „Microsoft Teams“ – šiuo metu dažnai švietimo bendruomenėje minimi pavadinimai. Pavasarį, paskelbus šalyje karantiną, dalis mokyklų „Microsoft Teams“ pasirinko kaip aplinką nuotoliniam mokymui. Rudenį susidomėjimas šia aplinka dar labiau išaugo. Tačiau „Microsoft Office 365“ aplinką galima labai veiksmingai panaudoti ne tik pamokose. Velžio gimnazija „Microsoft 365“ paskyrą turi jau septynerius metus. Šio pranešimo tikslas – pasidalinti patirtimi, kaip gimnazijos valdymui sėkmingai naudojama „Microsoft 365“ aplinka. Pranešimo metu išgirsite, kaip dalyvaudami tarptautiniame projekte „EU Classromm ePortfolios“ ir ieškodami el. portfelio pritaikymo mokykloje, radome galimybę el. portfelio idėją pritaikyti gimnazijos valdymui, greitam informacijos dalijimuisi tarp mokytojų. Per septynerius metus „Microsoft 365“ tapo neatsiejama gimnazijos gyvenimo dalimi.
Rengėjas: NŠA„Litexpo"

Paroda „Mokykla 2020“. Nuotolinis mokymas ar mokymo organizavimas nuotoliniu būdu?
2020 m. lapkričio 20–21 d.
Aprašas:
 svarbiausias šiame pranešime svarstomas klausimas – įvykusi nuotolinio ugdymo sampratos kaita dėl COVID-19 pandemijos nulemtų pokyčių, organizuojant bendrąjį ugdymą. Susipažinsite su duomenimis grįstomis išvadomis apie pokyčius, kurie atsirado Lietuvos mokyklose dėl perėjimo prie nuotolinio ugdymo. 
Rengėjas: NŠA„Litexpo"

2020-11-26
Aprašas: elektroninis leidinys parengtas pagal vaizdo konferencijų, vykusių bendrojo ugdymo mokyklų direktorių pavaduotojams 2020 m. balandžio–birželio mėnesiais, medžiagą.
Rengėjas: NŠA

„G Suite for Education“ apžvalga IT koordinatoriams, IKT
2020-09-01
Aprašas: pristatomos pagrindinės „G Suite for Education“ funkcijos, ištekliai, vaizdo konferencijų platforma, klasės valdymas, bendravimas ir bendradarbiavimas, lentos funkcijos, saugumo užtikrinimas ir kt. paslaugos mokyklai ir jų administravimas.
Rengėjas: NŠA

MOODLE IT administratoriams – „Kaip pasiruošti naujiems mokslo metams?“
2020-08-26
Aprašas: vaizdo konferencijos metu buvo supažindinama su VMA MOODLE pritaikymu institucijos poreikiams bei aplinkos administravimu, išsamiai pristatomas MOODLE administratoriaus vaidmuo, funkcijos ir galimybės, plačiau aptariami pagrindiniai veiksmai, kaip sėkmingai valdyti ugdymo procesą MOODLE aplinkoje.
Rengėjas: NŠA

IKT koordinatorių seminaras
2020-08-24
Aprašas: vaizdo konferencijoje buvo pristatytas „Microsoft Teams“ ir „Microsoft 365“ administravimas mokyklų IKT koordinatoriams.
Rengėjas: NŠA