Tinklalapio logotipas

Nuotolinis mokymas(is)

Paroda „Mokykla 2020“. Į 1 klasę lengvai nuo 6-erių metų: prancūziškos švietimo sistemos pavyzdys
2020 m. lapkričio 20–21 d.
Aprašas: Vilniaus tarptautinio prancūzų licėjaus pedagogas dalijasi prancūziškos švietimo sistemos patirtimi: kas daroma, kad vaikai yra pasiruošę pradėti mokytis pradinėje mokykloje jau nuo 6-erių metų amžiaus, kaip šešiamečiams pritaikoma aplinka, dienos režimas ir mokymo programos. Sužinosite, kokias prancūziško švietimo patikrintas rekomendacijas galima pritaikyti lietuviškoje 1-oje klasėje, kad vaikams mokyklos pradžia būtų sklandi, o mokymosi rezultatai – puikūs. 
Rengėjas: NŠA„Litexpo"

Paroda „Mokykla 2020“. Saugesnis internete – praktinės pamokos 1–6 kl. mokiniams pavyzdys
2020 m. lapkričio 20–21 d.
Aprašas: renginio metu „draugiško“ interneto komanda demonstruoja saugesnio interneto praktinės pamokos, skirtos jaunesniųjų klasių mokiniams, veiklas. Pamokos metu aptariamos vaikų patirtys internete, pristatomi praktinių saugesnio interneto veiklų pavyzdžiai. Šias veiklas kiekvienas mokytojas galės pritaikyti ir panaudoti savo pamokose.
Rengėjas: NŠA„Litexpo"

Paroda „Mokykla 2020“. Žingsniu priekyje: programavimo kalba nuo pirmos klasės
2020 m. lapkričio 20–21 d.
Aprašas: nuo šio rudens 26-iose sostinės mokyklose pradinukai pradėjo mokytis informatikos ir technologinės kūrybos. 141 pedagogas bent kartą per savaitę įsipareigojo vesti pamokas, kuriose vaikai savo susidomėjimą technologijomis gali paversti praktiniais įgūdžiais. Jie mokosi įvaldyti įvairias skaitmeninės kūrybos priemones, kūrybinį programavimą ar virtualios realybės kūrimą, išbandyti ir dirbtinio intelekto kūrimo pagrindus. Be to, jie tobulina problemų sprendimo gebėjimus, ugdosi kritinį ir loginį mąstymą. Renginyje dalijamasi patirtimi ir idėjomis, kaip naujinti ugdymo turinį kitų savivaldybių mokyklose. 
Rengėjas: NŠA„Litexpo"

Mokykla „Paroda 2020“. Pradinių klasių mokytojas – technologijų kūrėjas?
2020 m. lapkričio 20–21 d.
Aprašas:
informatikai ir programavimui tampant pradinio ugdymo dalimi, kviečiame išgirsti ir sužinoti, kaip išmokti prasmingai taikyti technologijas pamokose. Tai įdomus ir išlaisvinantis procesas! Programavimas ir technologinė kūryba suteikia pasitikėjimo mokytojams, o vaikams – patraukli forma mokytis svarbiausių įgūdžių. Tai erdvė treniruoti kritinį ir loginį mąstymą, vizualizuoti matematiką, atrasti savo kūrybines galias ir pačiam vaikui patikėti, jog gali kurti ir tiesiog geriau mokytis. Kviečiame Lietuvos pradinių klasių mokytojus pamažu įvaldyti technologinę kūrybą, susipažįstant su tokiais technologiniais įrankiais kaip IKT, kūrybiniu programavimu, 3D modeliavimu, virtualios realybės aplinkos kūrimu ir visa tai kūrybiškai pritaikant pamokose.
Renginyje dalijamės patirtimi, kaip mokytojos gali prasmingai taikyti technologijas pamokose taip, jog vaikai šauktų „dar dar“ ir skaičiuotų laiką, kad liktų daugiau pamokos. Mokymosi džiaugsmas grįžta į klasę su drąsiais mokytojais, tad laikas drąsiai atvesti technologinę kūrybą į klases ir auginti technologijų kūrėjus. Vaikai jau pasiruošę! Mokytojai, kada pradedam?  
Rengėjas: 
NŠA„Litexpo"

Paroda „Mokykla 2020“. Skaitmeninė ikimokyklinio ugdymo mokykla
2020 m. lapkričio 20–21 d.
Aprašas:
nuotolinis ugdymas(is) – iššūkis visiems: pedagogams, vaikams ir jų tėvams. COVID-19 pandemijos karantino metu, užvėrus vaikų darželių duris, pedagogus užgulė didžiulė atsakomybė, kaip teisingai ir kokybiškai naudotis skaitmeninėmis ugdymo priemonėmis: interaktyviomis lentomis, interaktyviomis grindimis, kompiuterių programėlėmis, planšetiniais kompiuteriais, kaip reikėtų mokyti vaikus naudotis virtualia erdve, kad ji taptų ne tik žaidimų, pramogų, bet ir edukacine veikla. Renginyje dalijamės darbo patirtimi, kaip karantinas patikrino pedagogų, vaikų ir jų tėvų gebėjimą priimti iššūkius, taip pat spręsti įvairias problemas. Aptariame, koks didžiulis darbas atliktas, siekiant ugdymuisi pritaikyti šiuolaikines mokymosi ir komunikavimo priemones, mažylių ugdymą perkeliant į virtualią erdvę.
Rengėjas: 
NŠA„Litexpo"