Tinklalapio logotipas

Nuotolinis mokymas(is)

Paroda „Mokykla 2020“. Skaitmeninė ikimokyklinio ugdymo mokykla
2020 m. lapkričio 20–21 d.
Aprašas: nuotolinis ugdymas(is) – iššūkis visiems: pedagogams, vaikams ir jų tėvams. COVID-19 pandemijos karantino metu, užvėrus vaikų darželių duris, pedagogus užgulė didžiulė atsakomybė, kaip teisingai ir kokybiškai naudotis skaitmeninėmis ugdymo priemonėmis: interaktyviomis lentomis, interaktyviomis grindimis, kompiuterių programėlėmis, planšetiniais kompiuteriais, kaip reikėtų mokyti vaikus naudotis virtualia erdve, kad ji taptų ne tik žaidimų, pramogų, bet ir edukacine veikla. Renginyje dalijamės darbo patirtimi, kaip karantinas patikrino pedagogų, vaikų ir jų tėvų gebėjimą priimti iššūkius, taip pat spręsti įvairias problemas. Aptariame, koks didžiulis darbas atliktas, siekiant ugdymuisi pritaikyti šiuolaikines mokymosi ir komunikavimo priemones, mažylių ugdymą perkeliant į virtualią erdvę.
Rengėjas: NŠA„Litexpo"

Paroda „Mokykla 2020“. Kūrybiškas ugdymas(is) – nuotolinio mokymosi iššūkiai ir sėkmės istorijos
2020 m. lapkričio 20–21 d.
Aprašas: nuotolinis mokymas(is) tapo nelengvu iššūkiu kiekvienam iš mūsų. Susidūrėme su daugybe klausimų ir neaiškumų – kaip vertinsime mokinius, kur jie kels savo darbus, kaip gaus mokomąją medžiagą, kada siųs užduotis atsiskaitymams, kaip konsultuosime, kaip vyks praktiniai darbai, kaip suvaldysime internetines patyčias ir pateisinsime mokymo kokybės lūkesčius. Pradėjus vesti veiklas nuotoliniu būdu, Šiaurės licėjus susidūrė su dar vienu sunkumu – kaip motyvuoti mokinius ir sudominti veikla, kaip sustiprinti mokinių mokymosi prasmingumą ir išvengti simuliacijos apraiškų. Šioje internetinėje paskaitoje Šiaurės licėjaus pradinio ugdymo pedagogė Jūratė Masiulienė pristato, kokios veiklos, virtualios aplinkos ir kokie įrankiai labiausiai skatina mokinius bendradarbiauti ir mokytis, aktyviai dalyvauti veiklose, didina motyvaciją ir norą kas rytą įsijungti kompiuterį. 
Rengėjas: NŠA„Litexpo"

Paroda „Mokykla 2020“. Saugesnis internete – praktinės pamokos 1–6 kl. mokiniams pavyzdys
2020 m. lapkričio 20–21 d.
Aprašas: renginio metu „draugiško“ interneto komanda demonstruoja saugesnio interneto praktinės pamokos, skirtos jaunesniųjų klasių mokiniams, veiklas. Pamokos metu aptariamos vaikų patirtys internete, pristatomi praktinių saugesnio interneto veiklų pavyzdžiai. Šias veiklas kiekvienas mokytojas galės pritaikyti ir panaudoti savo pamokose.
Rengėjas: NŠA„Litexpo"