Tinklalapio logotipas
Grįžti

Menų dūzgės

person_outline Organizatorius: Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Ugdymo plėtotės centras
access_time Prasideda: 2019-04-24, baigiasi: 2019-04-26
place Lietuva
event_note Edukacinė programa

„Menų dūzgės“ yra Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Ugdymo plėtotės centro renginys, tradiciškai vykstantis mokinių pavasario atostogų metu.

„Menų dūzgių“ idėja gimė matant, kad kultūros įstaigų ir mokyklų bendradarbiavimas nėra toks intensyvus, koks galėtų būti. Ne visos mokyklos ir ne visos kultūros įstaigos suspėja išnaudoti viena kitos potencialą, todėl kultūros edukacijos savaitės metu mokytojai sistemingai kviečiami susipažinti su kultūros įstaigų projektais ir veiklomis, kurios yra skirtos mokiniams ir mokykloms.

„Menų dūzgių“ metu bendraudami, išmėgindami įvairias edukacines programas, parodas ir koncertus, seminarus ir kūrybines dirbtuves, dalydamiesi gerąja patirtimi, mokytojai pasisems idėjų, padedančių sukurti įdomų, motyvuojantį, atradimus ir kultūrinę orientaciją skatinantį ugdymo procesą. Juk tik plataus humanitarinio kultūrinio akiračio mokytojai eruditai gali veiksmingai ugdyti kūrėjus Lietuvos ateičiai.


Papildoma informacija
Programa Apsilankyti puslapyje
Savivaldybė Vilniaus m. sav.
Registracija Nuoroda į registracijos formą
Kitos sąlygos Nemokamas
Nacionalinis Taip
Koordinatoriaus el. paštas zydre.jankeviciene@upc.smm.lt
Renginio vieta

Grįžti