Tinklalapio logotipas
Grįžti

6-asis nacionalinis švietimo lyderystės forumas

person_outline Organizatorius: „Lyderių laikas“
access_time 2020-03-19
place Laisvės pr. 5, Vilnius
event_note Forumas

Nacionalinio projekto „Lyderių laikas“ bendruomenė tęsia tradiciją ir kviečia 2020 m. kovo 19 d. į Vilniuje vyksiantį šeštąjį švietimo lyderystės forumą „Kokią vertę kuria mokykla?“.

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie švietimą: skelbiami mokyklų reitingai, analizuojami mokinių pasiekimų tyrimų duomenys, diskutuojama apie pedagogo profesijos (ne)prestižą ir mažą mokytojų darbo atlygį. Neretai pabrėžiama, kad švietimo sistema neefektyvi, netenkina rinkos poreikių, neparengia ugdytinių gyvenimui. Šioms diskusijoms verdant, nuošaly pasilieka tai, kas svarbiausia – giluminiai mokyklos tikslai ir siekiami ugdymo rezultatai.

6-asis nacionalinis švietimo lyderystės forumas kviečia kalbėtis apie pamatinį švietimo siekį − visapusišką žmogaus ugdymą. Renginyje diskutuosime apie mokyklos kuriamą vertę, kurią dažnai matuojame mokinių laimėjimais, egzaminų balais ar įstojusiųjų į aukštąsias mokyklas skaičiumi, pamiršdami, kad be dalykinių kompetencijų, mokyklai tenka uždavinys ugdyti bendrąsias kompetencijas, siekti besimokančiojo pažangos ir asmenybės brandos.

Forume taip pat aptarsime, kaip mokyklos bendruomenei apčiuopti mokyklos kuriamą vertę ir kokiais būdais būtų galima ją skleisti? Drauge su renginyje dalyvaujančiais užsienio lietuviais iš 25 pasaulio šalių ieškosime atsakymų į klausimus, kaip švietimo praktikams labiau pasitikėti savo profesinėmis galiomis ir būti labiau girdimais? Toliau burdami tiek Lietuvos, tiek tarptautinę švietimo lyderių bendruomenę svarstysime, koks yra jos indėlis didinant švietimo vertės suvokimą ir kokių konkrečių veiksmų reikia imtis jau šiandien.

Vieta
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
DĖMESIO! Automobilio parkavimas aikštelėje – 1 euras/d. Mokėti išvykstant automate arba programėle.
Registracijos pradžia – 9.00 vaL Forumo pradžia – 10.00 val.

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.


Papildoma informacija
Programa Apsilankyti puslapyje
Savivaldybė Vilniaus m. sav.
Registracija Nuoroda į registracijos formą
Kitos sąlygos Nemokamas
Nacionalinis Taip
Koordinatoriaus el. paštas olivija.saraniene@gmail.com
Renginio vieta

Grįžti