Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kalba, literatūra, mokykla ir kitos mūsų gyvenimo jungtys

person_outline Organizatorius: „Lituanistų sambūris“ ir Nacionalinė švietimo agentūra
access_time Prasideda: 2020-03-27, baigiasi: 2020-03-28
place Universiteto g. 5, Vilnius
event_note Konferencija

2020 m. kovo 27–28 d. asociacija „Lituanistų sambūris“ ir Nacionalinė švietimo agentūra kviečia lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus į jubiliejinę konferenciją-suvažiavimą „Kalba, literatūra, mokykla ir kitos mūsų gyvenimo jungtys“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo trisdešimtmečiui paminėti.

Konferencijos tikslas – kartu su mokslininkais aptarti aktualiausius mokyklinės lituanistikos klausimus, jos tolesnio plėtojimo kryptis, susipažinti su naujausiais literatūros ir kalbos mokymo tyrimais, mokyklos dėmesio vertais pastarųjų metų literatūros kūriniais.

Kovo 27 d. renginys vyks Vilniaus universiteto Teatro salėje (Universiteto g. 5, Vilnius).
Pradžia – 11.00 val. Dalyvių registracija – nuo 10.00 val.

Kovo 28 d. organizuojama kultūrinė edukacinė ekskursija po Vilniaus kraštą (Vladislovo Sirokomlės muziejus (Bareikiškių k.), Medininkai, Turgeliai, Paulavos respublika, Jašiūnai).

9.00 val. išvyksime iš S. Daukanto aikštės (šalia yra Lietuvos Respublikos prezidentūra). Planuojama trukmė – 6 val. Ekskursijos kaina – 10 eurų.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis Nacionalinės švietimo agentūros informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“. Dalyvių registracija vyks iki kovo 25 d. Registruodamiesi būtinai nurodykite, ar vyksite į ekskursiją.

Dalyviams bus išduotos pažymos.

Išsamesnės informacijos teiraukitės tel. 8 614 37 239, (8 5) 277 9881 arba el. p. lituanistusamburis@gmail.comMeile.Ceponiene@nsa.smm.lt.


Papildoma informacija
Savivaldybė Vilniaus m. sav.
Kitos sąlygos Nemokamas
Nacionalinis Taip
Koordinatoriaus el. paštas meile.ceponiene@nsa.smm.lt
Renginio vieta

Grįžti