Programavimo mokymasis naudojant „XLogoOnline“

Grįžti

Programavimo mokymasis naudojant „XLogoOnline“
event 2023-01-24 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Programavimo mokymasis naudojant „XLogoOnline“

Švietimo portale skaitmeninių mokymo priemonių sąrašas papildytas nemokama skaitmenine priemone „XLogoOnline“, skirta programavimui mokyti. Ši skaitmeninė mokymo priemonė gali būti naudojama nuo priešmokyklinio amžiaus iki 8 klasės mokinių informatikos veikloms paįvairinti.

„XLogoOnline“ sistemoje yra pateikiamos keturios dalys, kurių 1-2 skirtos pradiniam ugdymui, 3-4 pagrindiniam ugdymui. 1-oje ir 2-oje dalyse mokiniai programuoja blokeliais, 3-ioje dalyje naudoja tekstinę „Logo“ kalbą, o 4-oje – „Python“ kalbą. Pirmoje ir antroje dalyse „XLogoOnline“ aplinka siūlo mokymosi platformą, kurioje yra parengtos užduotys ir kurioje galima kurti naujas užduotis, taip pat yra galimybė dalintis pačių sukurtomis užduotimis. Suprogramuotus pratimus galima sieti su robotais, jei juos naudojate klasėje.

Švietimo portale nemokamai skelbiamas skaitmeninių mokymo priemonių sąrašas, kuriame priemonės pateikiamos įvairiais formatais. Nacionalinė švietimo agentūra skelbia informaciją apie nemokamas, mokamas ar iš dalies mokamas priemones, kurios suskirstytos pagal dalykus, klases ir kurios atitinka turinio, paskirties, technologinius reikalavimus.