Aktyvus mokymasis ir inovatyvus mokymas edukacinėse erdvėse

Grįžti

Aktyvus mokymasis ir inovatyvus mokymas edukacinėse erdvėse
event 2021-12-05 domain European Schoolnet

Aktyvus mokymasis ir inovatyvus mokymas edukacinėse erdvėse

Ar Jums smalsu išsiaiškinti, kokie yra aktyvaus mokymosi metodai ir kaip juos taikyti savo klasėje? Jei taip, prisijunkite prie naujojo atvirojo internetinio kurso „Aktyvus mokymasis ir inovatyvus mokymas edukacinėse erdvėse“ (angl. Active Learning and Innovative Teaching in Flexible Learning Spaces). Šiame kurse aptarsite dabartinius mokyklų iššūkius ir išmoksite kurti aktyvaus mokymosi scenarijus. 

Kursas pirmiausia skirtas bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams ir mokyklų vadovams. Kadangi mokymai vyks anglų kalba, dalyviai turi šia kalba suprasti švietimui būdingą žodinę ir rašytinę komunikaciją.

Mokytojams bus pateikta praktinių idėjų, priemonių ir išteklių, padėsiančių susipažinti su aktyviu mokymusi. Mokytojai ir mokyklų vadovai galės tyrinėti mokymąsi už tradicinės klasės ribų ir mokytis kurti aktyvaus mokymosi principais grįstus scenarijus naudodamiesi internetine scenarijų kūrimo priemone.

Šis kursas prasidės 2022 m. sausio 17 dieną, tačiau į jį jau galima registruotis kurso puslapyje. Mokymai truks 5,5 savaitės. Numatomas darbo krūvis – 3-4 valandos per savaitę.

Baigę kursą dalyviai gauna skaitmeninį kurso ženkliuką (atvirąjį ženkliuką) ir kurso sertifikatą. Šiuos mokymus parengė „Novigado“ projektas.