Tinklalapio logotipas
Grįžti

Dalyvauk aplinkosaugos ir sporto projekte „PlayGreen“
event 2020-09-04 domain Žinauviska.lt

Dalyvauk aplinkosaugos ir sporto projekte „PlayGreen“

Lietuvos masinio futbolo asociacija kviečia savanorius registruotis į Žaliąją komandą ir dalyvauti UEFA palaikomame projekte „PlayGreen“. „PlayGreen“ projektas siekia dviejų tikslų – sukurti galimybes jauniems žmonėms dalyvauti į sportą ir aplinkosaugą orientuotai savanorystei bei sukurti Europos organizacijų bendriją, kuri palaikytų tvarumo idėjas masiniame sporte, naudojant savanorystės programas ir dalinantis gerąja praktika.  

Projekto tikslams Lietuvoje pasiekti yra buriama Žalioji komanda iš 20 asmenų. Žaliosios komandos nariai dalyvautų diskusijose ir dalintųsi mintimis, kaip futbolo rungtynes ar kitą sporto renginį galima būtų suorganizuoti taip, kad šis darytų kuo mažiau neigiamo poveikio aplinkai.  

Savanoriai bus įtraukiami ne tik į aktyvią debatų ir minčių dalijimosi veiklą. Padedant Lietuvos masinio futbolo asociacijai, jie bus kviečiami suorganizuoti Žaliąjį turnyrą, kurio tikslas – skleisti žinią, kad aplinkos apsauga ir tvarumas sporte yra labai svarbūs. 

Projekto pabaigoje savanorių lauktų dovana – kelionė į Briuselį kartu su kitomis Žaliosiomis komandomis iš projekto partnerių šalių (viso apie 1000 dalyvių) dalyvauti draugiškame turnyre ir finalinėje projekto konferencijoje. 

Nori prisijungti prie Žaliosios komandos savanorių? Užsiregistruok čia.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Lietuvos futbolo federacija.