Kviečiame naudoti metodinę medžiagą, paskelbtą Ugdymo turinio informacinėje sistemoje Ugdymo sodas

Grįžti

Kviečiame naudoti metodinę medžiagą, paskelbtą Ugdymo turinio informacinėje sistemoje Ugdymo sodas
event 2021-07-02 domain Nacionalinė švietimo agentūra label_outline Aktualijos

Kviečiame naudoti metodinę medžiagą, paskelbtą Ugdymo turinio informacinėje sistemoje Ugdymo sodas

Ugdymo turinio informacinės sistemos Ugdymo sodas Metodinės medžiagos saugykloje yra kaupiama metodinė medžiaga, skirta mokytojui. Kviečiame mokytojus naudotis metodine medžiaga organizuojant ugdymo procesą.

Metodinė medžiaga  – tai mokytojui skirta medžiaga, kurioje rekomenduojama tam tikra dalyko metodika, nurodant mokymo temas, uždavinius, mokomąją veiklą, medžiagą ir priemones, įsivertinimo ir vertinimo būdus, numatant užduotims skirtą laiką ir darbo organizavimo formas.

Per 2021 m. II ketvirtį Ugdymo turinio informacinės sistemos Ugdymo sodas Metodinės medžiagos saugykloje sukurti 62 nauji metodinės medžiagos aprašai. Kviečiame susipažinti su medžiaga ir naudoti ją naujais mokslo metais.

Birželio mėnesį:

Gegužės mėnesį:

Balandžio mėn.:

 

Informacija apie naujai viešinamą metodinę medžiagą skelbiama ir Švietimo portalo Bendrojo ugdymo skyrelyje Metodinė medžiaga

Skyrelyje pateikiama ir daugiau naudingų nuorodų, kur mokytojai gali rasti įvairios metodinės medžiagos. Informacija suskirstyta pagal ugdymo sritis, dalykus, klases, tipą ir pateikiama sąrašu excels formatu.

Svarbu pabrėžti, kad Nacionalinė švietimo agentūra nėra atsakinga už kitų autorių metodinės medžiagos naudojimą. Joje pateikiama asmeninė autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su oficialia organizacijos pozicija. Viešinama medžiaga yra rekomendacinė ir dėl jos naudojimo sprendžia mokytojas.

Jei turite siūlymų, klausimų ar norite pasidalinti savo sukurta metodine medžiaga, rašykite el. paštu ugdymo.sodas@nsa.smm.lt. ​

 

Nacionalinės švietimo agentūros

Ugdymo turinio departamento Mokymo priemonių sklaidos skyrius