Tinklalapio logotipas
Grįžti

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Lietuvos Mokytojams
event 2020-10-05 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Lietuvos Mokytojams

Mieli mūsų Mokytojai,

sunku atrasti dar tokią profesiją, kurioje geri sprendimai arba klaidos lemtų jauno žmogaus gyvenimą ištisus dešimtmečius. Jums patikėto žmogaus.

Tad Jūs ne šiaip dirbate darbą kaip daugelis milijonų žmonių. Jūs tiesiog pašaukti. Pašaukti drąsinti mylėti – žmogų, savo gatvę, miestą, Tėvynę. Pašaukti diegti tikėjimą tomis idėjomis ir vertybėmis, kuriomis patys tikite. Pašaukti mokyti nesitaikstyti su melu, kad ir į kokį gražų rūbą jis būtų įvilktas. Pašaukti mokyti ginti ir gintis nuo išnaudojimo ir patyčių, užstoti draugą ir silpnesnįjį, nes būtent dėl to žmogus ir tampa Žmogumi.

Šiltai ir su dėkingumu prisimenu visus savo mokytojus. Neabejoju, kad ir Jūsų mokiniai atmins Jus visą savo gyvenimą. Darbščius, nors ir pavargusius nuo klasės erzelio, kilnius, nors ir palinkusius nuo kasdienybės rūpesčių, mylinčius, nors ir ne visada sulaukiančius deramo dėmesio savo atžvilgiu.

Mieli Lietuvos Mokytojai, sveikinu Jus su Tarptautine mokytojų diena! Tegul mokinių pagarba ir meilė lydi kiekvieną dieną, tegul gyvenimo prasmės pajautimas stiprina ir taurina Jus.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos informacija