Metodinė medžiaga pradinio ugdymo mokytojams: edukaciniai plakatai

Grįžti

Metodinė medžiaga pradinio ugdymo mokytojams: edukaciniai plakatai
event 2021-10-28 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Metodinė medžiaga pradinio ugdymo mokytojams: edukaciniai plakatai

Švietimo portalo metodinės medžiagos saugykloje yra kaupiama metodinė medžiaga, skirta mokytojui. Neseniai paskelbta nemokama edukacinė medžiaga skirtingomis temomis, kuri tinka ne tik pradinių klasių mokytojui, bet ir mokinių tėveliams, norintiems sudominti vaikus skirtingomis temomis ar užduotėlėmis.

Pridėtame dokumente pateikiami 22 edukaciniai plakatai įvairių dalykų temomis: lietuvių kalba (dialogo skyryba, sudurtiniai žodžiai, mišrieji dvigarsiai ir pan.), matematika (plotas ir perimetras, sudėtis ir atimtis, laikas, diagramos ir pan.), anglų kalba (ordinal numbers), pasaulio pažinimas (saulės sistema, spalvos, kaip plauti spalva ir pan.).

Mokytojai pasiūlyti norimą temą ar rasti daugiau naudingos informacijos apie medžiagą, tinkamą pradiniam ugdymui, gali svetainėje https://mokytojoturinys.lt/. Šioje svetainėje dalijamasi informacinėmis lentelėmis, atmintinėmis, užduočių lapais, kuriuos galima naudoti formuluojant užduotis mokiniams. Parengtos medžiagos autorius – Pradinukams.lt.

Primename, kad Nacionalinė švietimo agentūra nėra atsakinga už kitų autorių metodinės medžiagos naudojimą. Joje pateikiama asmeninė autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su oficialia organizacijos pozicija. Viešinama medžiaga yra rekomendacinė ir dėl jos naudojimo sprendžia mokytojas.

Nacionalinės švietimo agentūros Mokymo priemonių sklaidos skyrius